Rayon Beuningen


Rayonvertegenwoordiger

Ton Hijmans


Contactgegevens

hijmansa@kpnmail.nl

Te gast bij

vv WVW *       Accommodatie: De Kamp (Weurt)

vv Beuningse Boys * Accommodatie: De Ooigraaf    (Beuningen)

Adres

Wethouder Broekmanstraat 38,  6551 BE  WEURT

Ooigraaf 2, 6641 TZ  BEUNINGEN Gld

Telefoon

024 - 677 33 31  Weurt

024 - 677 22 70  Beuningen

Data schoolvoetbaltoernooien 2019

meiden  8-tallen   BEUNINGEN
jongens 8-tallen  WEURT
woensdag 3 april 2019
maandag 8 april - dinsdag 9 april 2019


kwartfinales:  woensdag 3 april 2019
maandag 15 april - dinsdag 16 april 2019

halve finale en finale:
vrijdag 19 april 2019     WEURT

Finale-avond:
vrijdag 19 april 2019  WEURT


 

Deelnemende scholen 2019
Naam school Aantal jongens 8-tallen Aantal meiden 8-tallen
De Dromedaris
Beuningen
2
2
De Fontein
Beuningen


De Hoeven
Beuningen
2
2
De Vuurvlinder
Beuningen
2
1
Klavervier
Beuningen
2*

De Peppel
Beuningen
2
2
De Reuzepas
Ewijk
2
1
De Ruyter
Weurt
1
1
De Triangel
Beuningen
1
1
De Wegwijzer
Winssen
1
1

0
0
 
  Wedstrijden bij de meisjes worden geleid door een scheidsrechter van de thuisspelende      (eerstgenoemde) school.

Meiden   8-tallen

Poule A

Datum Locatie
woensdag 3 april 2019
v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld scheidsr.
13.30-13.45




13.30-13.45




14.10-14.25




14.10-14.25




14.50-15.05




14.50-15.05




Winnaar:
Tweede : 
gaan naar kwartfinales op 3 april 2019 16.10 uur


Meiden

Poule B

Datum Locatie
woensdag 3 april 2019 v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-















-




Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
13.30-13.45




13.30-13.45




14.10-14.25




14.10-14.25




14.50-15.05




14.50-15.05




Winnaar: 

Tweede :
gaan naar kwartfinales op 3 april 2018 16.10 uur


Meiden

Poule C

Datum Locatie
woensdag 3 april 2019 v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld scheidsr
13.50-14.05




13.50-14.05




14.30-14.45




14.30-14.45




15.10-15.25




15.10-15.25




Winnaar
Tweede
gaan naar kwartfinales op 3 april   15.50 uur



Meiden

Poule D

Datum Locatie
woensdag 3 april 2019 v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld scheidsr
13.50-14.05




13.50-14.05




14.30-14.45




14.30-14.45




15.10-15.25




15.10-15.25




Winnaar:
Tweede: 
gaan naar kwartfinales op 3 april 2018 15.50 uur


Meiden kwart finale

Poule


Datum Locatie
woensdag 3 april 2018
v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
winnaar poule A





winnaar poule B





tweede poule C





tweede poule D





Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
16.10-16.25




16.10-16.25




winnaar: 
winnaar: 
gaan naar finaleronde op vrijdag
 19 april 2018 bij WVW te Weurt



Meiden kwart finale

Poule


Datum Locatie
woensdag 3 april 2018
v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
winnaar poule C





winnaar poule D





tweede poule A





tweede poule B





Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
15.50-16.05




15.50-16.05



winnaar: 
winnaar: 
gaan naar finaleronde op vrijdag
19 april 2019 bij WVW te Weurt




Meiden halve finale


Datum Locatie
vrijdag 19 april 2019 WVW - Weurt
Deelnemende scholen
winnaar veld 3A





winnaar veld 3B





winnaar veld 4A





winnaar veld 4B





Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.15




18.00-18.15




winnaars naar finale
verliezers spelen om plaats 3+4


Meisjes plaats 3 & 4


Datum Locatie
vrijdag 19 april 2019 WVW - Weurt
Deelnemende scholen






Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.00-19.25




Plaats 3:
Plaats 4:


Meiden finale

Datum Locatie
vrijdag 19 april 2019
WVW - Weurt
Deelnemende scholen






Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.00-19.15




Winnaar:
gaat naar regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag 15 mei bij sc Woezik te Wijchen.

Rayonkampioen Beuningen 2018:

      meisjes achttal van basisschool         uit    ,
                                         gefeliciteerd met jullie titel!

 

Jongens

Poule A

Datum Locatie
maandag 8 april 2019 WVW - Weurt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.25




18.00-18.25




18.40-19.05




18.40-19.05




19.20-19.45




19.20-19.45




Winnaar:
gaat naar finaleronde vrijdag
19 april 2019 bij WVW te Weurt


Jongens

Poule B

Datum Locatie
dinsdag 9 april 2019
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.25




18.00-18.25




18.40-19.05




18.40-19.05




19.20-19.45




19.20-19.45




Winnaar:
gaat naar finaleronde vrijdag
19 april 2019 bij WVW te Weurt


Jongens

Poule C

Datum Locatie
maandag 15 april 2019
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.25




18.00-18.25




18.40-19.05




18.40-19.05




19.20-19.45




19.20-19.45




Winnaar:
gaat naar finaleronde vrijdag
19 april 2019 bij WVW te Weurt


Jongens

Poule D

Datum Locatie
dinsdag 16 april 2019
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
nr. 2 poule A





nr. 2 poule C





nr. 2 poule B





Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.15-18.35
tweede poule A

tweede poule B



18.45-19.05
tweede poule B

tweede poule C



19.15-19.35
tweede poule C

tweede poule A



Winnaar:
gaat naar finaleronde vrijdag
19 april 2019 bij WVW te Weurt




Jongens halve finale

Datum Locatie
vrijdag 19 april 2019
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
winnaar A





winnaar B





winnaar C





winnaar tweede

Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.20-18.50




18.20-18.50





Winnaars naar finale:
 
Verliezers naar 3 & 4:



Plaats 3 & 4

Datum Locatie
vrijdag 19 april 2019
WVW - Weurt
Deelnemende scholen






Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.25-19.55


2

Plaats 3:
Plaats 4:
Jongens finale

Datum Locatie
vrijdag 19 april 2019
WVW - Weurt
Deelnemende scholen






R
Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.25-19.55


1

Winnaar:
gaat naar regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag 15 mei bij SC Woezik te Wijchen.


Rayonkampioen Beuningen 2019:

 
                                                                        Proficiat!