Rayon Beuningen


Rayonvertegenwoordiger

Ton Hijmans

Bert Sengers

Contactgegevens

hijmansa@kpnmail.nl

bert@sengersonline.com

Te gast bij

vv WVW *       Accommodatie: De Kamp (Weurt)

vv Beuningse Boys * Accommodatie: De Ooigraaf    (Beuningen)

Adres

Wethouder Broekmanstraat 38,  6551 BE  WEURT

Ooigraaf 2, 6641 TZ  BEUNINGEN Gld

Telefoon

024 - 677 33 31  Weurt

024 - 677 22 70  Beuningen

Data schoolvoetbaltoernooien 2018

meisjes    BEUNINGEN
jongens   WEURT
woensdag 4 april 2018
maandag 9 april - dinsdag 10 april 2018
uitwijkdatum: wo. 11 april 2018
uitwijkdatum: do. 12 april 2018
kwartfinales:  woensdag 4 april 2018
maandag 16 april - dinsdag 17 april 2018
uitwijkdatum: donderdag 19 april 2018
halve finale en finale:
vrijdag 20 april 2018     WEURT

Finale-avond:
vrijdag 20 april 2018  WEURT


 Per 18 maart nog geen wedstrijdprogramma voor jongens en meiden ontvangen.

Deelnemende scholen 2018
Naam school Aantal jongens elftallen Aantal meiden zeventallen
De Dromedaris
Beuningen
1
2
De Fontein
Beuningen


De Hoeven
Beuningen
2
2
De Vuurvlinder
Beuningen
1
2
Klavervier
Beuningen
1

De Peppel
Beuningen
2
2
De Reuzepas
Ewijk
2
3
De Ruyter
Weurt
1
1
De Triangel
Beuningen
1
2
De Wegwijzer
Winssen
1
2

0
0
 
  Wedstrijden bij de meisjes worden geleid door een scheidsrechter van de thuisspelende      (eerstgenoemde) school.

Meiden

Poule A

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Dromedaris 2
3
9
7-0
7
De Hoeven 2
3
6
4-4
0
De Reuzepas 2
3
3
3-5
-2
Wegwijzer 1
3
0
0-5
-5
Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld scheidsr.
13.30-13.45
De Wegwijzer 1
De Peppel 1
3A
0-1
13.30-13.45
De Dromedaris 2
De Reuzepas 3
3V
2-0
14.10-14.25
De Wegwijzer 1
De Vuurvlinder 1
3A
0-2
14.10-14.25
De Hoeven 2
De Reuzepas 3
3V
3-1
14.50-15.05
De Reuzepas 2
De Wegwijzer 2
3A
2-0
14.50-15.05
De Hoeven 2
De Vuurvlinder 1
3V
0-3
Winnaar: Dromedaris 2
Tweede :  De Hoeven 2
gaan naar kwartfinales op 4 april 2018 16.10 uur


Meiden

Poule B

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018 v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Vuurvlinder 1 2
4
1-0
1
De Peppel 1
2
2
0-0
0
De Triangel 2
2
1
0-1
-1
-




Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
13.30-13.45
De Triangel 2
De Peppel 1
4A
0-0
13.30-13.45
De Vuurvlinder 1
-
4B

14.10-14.25
De Triangel 2
De Vuurvlinder 1
4A
0-1
14.10-14.25
De Peppel 1
-
4B

14.50-15.05
 -
De Triangel 2
4A

14.50-15.05
De Peppel 1
De Vuurvlinder 1
4B
0-0
Winnaar: Vuurvlinder 1

Tweede : De Peppel 1
gaan naar kwartfinales op 4 april 2018 16.10 uur


Meiden

Poule C

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018 v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Peppel 2
3
5
3-0
3
De Peppel 2
3
5
3-1
2
De Vuurvlinder 2
3
3
1-1
0
De Triangel 1
3
1
0-5
-5
Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld scheidsr
13.50-14.05
De Ruyter 1
De Peppel 2
3A
0-3
13.50-14.05
De Vuurvlinder 2
De Triangel 1
3B
1-1
14.30-14.45
De Ruyter 1
De Vuurvlinder 2
3A
0-0
14.30-14.45
De Peppel 2
De Triangel 1
3B
0-0
15.10-15.25
De Triangel 1
De Ruyter 1
3A
2-0
15.10-15.25
De Peppel 2
De Vuurvlinder 2
3B
0-0
Winnaar: De Peppel 2
Tweede:  De Triangel 1
gaan naar kwartfinales op 4 april   15.50 uur



Meiden

Poule D

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018 v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Wegwijzer 2
3
5
2-1
1
De Reuzepas 1
3
3
1-1
0
De Dromedaris 1
3
3
0-0
0
De Hoeven 1
3
2
0-1
-1
Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld scheidsr
13.50-14.05
De Hoeven 1
De Dromedaris 1
4A
0-0
13.50-14.05
De Reuzepas 1
De Triangel 2
4B
1-1
14.30-14.45
De Hoeven 1
De Reuzepas 1
4A
0-0
14.30-14.45
De Dromedaris 1
De Triangel 2
4B
0-0
15.10-15.25
De Triangel 2
De Hoeven 1
4A
1-0
15.10-15.25
De Dromedaris 1
De Reuzepas 1
4B
0-0
Winnaar: Wegwijzer 2
Tweede:  De Reuzepas 1
gaan naar kwartfinales op 4 april 2018 15.50 uur


Meiden kwart finale

Poule


Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
winnaar poule A
De Dromedaris 2




winnaar poule B
De Vuurvlinder 1




tweede poule C
De Triangel 1




tweede poule D
De Reuzepas 1




Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
16.10-16.25
Vuurvlinder 1 wint na str
De Reuzepas 1

1-1
16.10-16.25
De Dromedaris 2
De Triangel 1

1-0
winnaar: De Vuurvlinder 1
winnaar: De Dromedaris 2
gaan naar finaleronde op woensdag
4 april 2018 bij WVW te Weurt



Meiden kwart finale

Poule


Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
v.v. Beuningse Boys - Beuningen
Deelnemende scholen
winnaar poule C
De Peppel 2




winnaar poule D
De Wegwijzer 2




tweede poule A
De Hoeven 2




tweede poule B
De Peppel 1




Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
15.50-16.05
De Peppel 1 wint na strafsch
De Wegwijzer 2

0-0
15.50-16.05 De Hoeven 2
De Peppel 2

0-1
winnaar: De Peppel 1
winnaar: De Peppel 2
gaan naar finaleronde op vrijdag
20 april 2018 bij WVW te Weurt




Meiden halve finale


Datum Locatie
vrijdag 20 april 2018 WVW - Weurt
Deelnemende scholen
winnaar veld 3A
De Vuurvlinder 1




winnaar veld 3B
De Peppel 1




winnaar veld 4A
De Dromedaris 2




winnaar veld 4B
De Peppel 2




Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.15
De Vuurvlinder 1
wint na strafschoppen
De Peppel 1
1A
0-0
18.00-18.15
De Dromedaris 2
wint na strafschoppen
De Peppel 2
1B
0-0
winnaars naar finale
verliezers spelen om plaats 3+4


Meisjes plaats 3 & 4


Datum Locatie
vrijdag 20 april 2018 WVW - Weurt
Deelnemende scholen
De Peppel 1




De Peppel 2
Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.00-19.25
De Peppel 1
De Peppel 2
wint na strafschoppen

1-1
Plaats 3: De Peppel 2
Plaats 4: De Peppel 1


Meiden finale

Datum Locatie
vrijdag 20 april 2018
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
De Vuurvlinder 1




De Dromedaris 2
Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.00-19.15
De Vuurvlinder 1
De Dromedaris 2

1-0
Winnaar: De Vuurvlinder 1
gaat naar regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag 16 mei bij sv Blauw-Wit te Nijmegen

Rayonkampioen Beuningen 2018:

      meisjeszevental van basisschool  De Vuurvlinder uit  Beuningen,
                                         gefeliciteerd met jullie titel!

 

Jongens

Poule A

Datum Locatie
maandag 9 april 2018 WVW - Weurt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Peppel 1
3
7
5-0
5
De Reuzepas 1
3
5
1-0
1
De Hoeven 1
3
4
1-2
-1
De Wegwijzer 1
3
0
0-5
-5
Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.25
De Wegwijzer 1
De Hoeven 1
1
0-1
18.00-18.25
De Peppel 1
De Reuzepas 1
2
0-0
18.40-19.05
De Wegwijzer 1
De Peppel 1
1
0-3
18.40-19.05
De Hoeven 1
De Reuzepas 1
2
0-0
19.20-19.45
De Reuzepas 1
De Wegwijzer 1
1
1-0
19.20-19.45
De Hoeven 1
De Peppel 1
2
0-2
Winnaar:  De Peppel 1
gaat naar finaleronde vrijdag
20 april 2018 bij WVW te Weurt


Jongens

Poule B

Datum Locatie
dinsdag 10 april 2018
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Vuurvlinder 1
3
7
8-  1
7
De Hoeven 2
3
7
6-  1
5
De Reuzepas 2
3
3
3-  4
-1
SBO Klavervier 1
3
0
0- 11
-11
Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.25
SBO Klavervier 1
De Hoeven 2
1
0-3
18.00-18.25
De Vuurvlinder 1
De Reuzepas 2
2
2-0
18.40-19.05
SBO Klavervier 1
De Vuurvlinder 1
1
0-5
18.40-19.05
De Hoeven 2
De Reuzepas 2
2
2-0
19.20-19.45
De Reuzepas 2
SBO Klavervier 1
1
3-0
19.20-19.45
De Hoeven 2
De Vuurvlinder 1
2
1-1
Winnaar: De Vuurvlinder 1
gaat naar finaleronde vrijdag
20 april 2018 bij WVW te Weurt


Jongens

Poule C

Datum Locatie
maandag 16 april 2018
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Peppel 2
3
9
10-  0
10
De Ruyter 1
3
6
  7-  6
1
De Dromedaris 1
3
3
  1-  3
-2
De Triangel 1
3
0
  2- 11
-9
Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.25
De Ruyter 1
De Dromedaris 1
1
2-0
18.00-18.25
De Peppel 2
De Triangel 1
2
5-0
18.40-19.05
De Ruyter 1
De Peppel 2
1
0-4
18.40-19.05
De Dromedaris 1
De Triangel 1
2
1-0
19.20-19.45
De Triangel 1
De Ruyter 1
1
2-5
19.20-19.45
De Dromedaris 1
De Peppel 2
2
0-1
Winnaar: De Peppel 2
gaat naar finaleronde vrijdag
20 april 2018 bij WVW te Weurt


Jongens

Poule D

Datum Locatie
dinsdag 17 april 2018
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
nr. 2 poule A
De Ruyter 1
2
4
2-1
1
nr. 2 poule C
De Reuzepas  1
2
2
1-1
0
nr. 2 poule B
De Hoeven 2
2
1
0-1
-1
Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.15-18.35
tweede poule A
De Reuzepas 1
tweede poule B
De Hoeven 2

0-0
18.45-19.05
tweede poule B
De Hoeven 2

tweede poule C
De Ruyter 1


0-1
19.15-19.35
tweede poule C
De Ruyter 1

tweede poule A
De Reuzepas 1


1-1
Winnaar: De Ruyter 1
gaat naar finaleronde vrijdag
20 april 2018 bij WVW te Weurt




Jongens halve finale

Datum Locatie
vrijdag 20 april 2018
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
winnaar A
De Peppel 1




winnaar B
De Vuurvlinder 1




winnaar C
De Peppel 2




winnaar tweede
De Ruyter 1
Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.20-18.50
De Peppel 1
De Vuurvlinder 1
1
5-0
18.20-18.50
De Peppel 2
wint na strafschoppen
De Ruyter 1
2
1-1
Winnaars naar finale:
 
Verliezers naar 3 & 4:



Plaats 3 & 4

Datum Locatie
vrijdag 20 april 2018
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
De Vuurvlinder 1




De Ruyter 1
Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.25-19.55
De Vuurvlinder 1
De Ruyter 1
2

Plaats 3: De Ruyter 1
Plaats 4: De Vuurvlinder 1
Jongens finale

Datum Locatie
vrijdag 20 april 2018
WVW - Weurt
Deelnemende scholen
De Peppel 1




De Peppel 2
Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.25-19.55
De Peppel 1
De Peppel 2
1

Winnaar: De Peppel 1
gaat naar regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag 16 mei bij v.v. De Bataven te Gendt.


Rayonkampioen Beuningen 2018: De Peppel 1
 
                                                                        Proficiat!