Rayon Groesbeek

Rayonvertegenwoordiger Koen Hermans
Contactgegevens koen_hermans88@hotmail.com
Te gast bij vv De Treffers * Accommodatie: Sportpark Zuid
Adres Nijerf 1, 6562 KW  GROESBEEK
Telefoon 024 - 397 16 00

Data schoolvoetbaltoernooien 2019

meiden    8-tallen
jongens   8-tallen
woensdag 10 april 2019
woensdag 17 april 2019


finalewedstrijden:
woensdagmiddag  10 april 2019
16.00 uur
finalewedstrijden:
woensdagmiddag  17 april 2019
16.00 uur

                                     

 

  


Deelnemende scholen 2019
Naam school Aantal jongens 8-tallen Aantal meiden 8-tallen
Adelbrecht-Windekind
Groesbeek
1+1*
1
Breedeweg
Groesbeek
1

Carolus
Groesbeek
1

Op de Heuvel
Groesbeek
2

Op de Horst
Groesbeek
1+1*

De Sieppe
Groesbeek
1
1
Titus Brandsma
Berg en Dal
1
1
't Vossenhol
Groesbeek
2
1
 

Meiden

Poule A

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv De Treffers - Groesbeek
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Adelbrecht
4



Vossenhol
4



Breedeweg
4



Sieppe
4



Titus Brandsma
4













Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.30
Adelbrecht Vossenhol 2v

14.30
Breedeweg Sieppe 2a

15.00
Adelbrecht Titus Brandsma
2v

15.00
Vossenhol Breedeweg 2a

15.30
Sieppe Titus Brandsma
2v

15.30
Adelbrecht Breedeweg 2a

16.00
Titus Brandsma
Vossenhol 2v

16.00
Sieppe Adelbrecht 2a

16.30
Breedeweg Titus Brandsma
2v

16.30
Vossenhol Sieppe
2a
























































Winnaar: 
speelt op woensdag 15 mei 2019 regio-finale Gelderland-Zuid bij
SC Woezik te Wijchen


Meiden

Poule B

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv De Treffers - Groesbeek
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag






























Winnaar:
speelt op 10 april om  16.25 uur de finale.
Meiden finalewedstrijden

 

Datum Locatie

vv De Treffers - Groesbeek
Deelnemende scholen






Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.45 - 16.05


1A

Winnaar:
gaat naar regiofinale woensdag
15 mei bij SC Woezik  te Wijchen


 Basisschool                   ,  gefeliciteerd met het behalen
 van de titel rayonkampioen Groesbeek meisjes
!

 

Jongens  8-tallen

Poule A

Datum Locatie
woensdag 17 april 2019
vv De Treffers - Groesbeek
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Sieppe 1
3



Vossenhol 2
3



De Horst 1
3



Adelbrecht 2
3








Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.30-14.50
De Sieppe 1
Vossenhol 2
2v

14.30-14.50 De Horst 1
Adelbrecht 2
2a

15.00-15.20 De Sieppe 1
De Horst 1
2v

15.00-15.20
Vossenhol 2
Adelbrecht 2
2a

15.30-15.50
De Sieppe 1
Adelbrecht 2
2v

15.30-15.50
Vossenhol 2
De Horst 1
2a





















Winnaar:
speelt op 3 april om 17.00 uur de finalewedstrijd op veld 2
 
Jongens  8-tallen

Poule B

Datum Locatie
woensdag 17 april 2019
vv De Treffers - Groesbeek
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Vossenhol 1
3



De Horst 2
3



De Breedeweg 1
3



Op de Heuvel 1
3








Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.30-14.50
Vossenhol 1
De Horst 2
3v

14.30-14.50 De Breedeweg 1
Op de Heuvel 1
3a

15.00-15.20 Vossenhol 1
De Breedeweg 1
3v

15.00-15.20
Op de Heuvel 1
De Horst 2
3a

15.30-15.50
Vossenhol 1
Op de Heuvel 1
3v

15.30-15.50
De Horst 2
De Breedeweg 1
3a





















Winnaar:
speelt op 3 april om 17.00 uur de finalewedstrijd op veld 2


 
Jongens

Poule C

Datum Locatie
woensdag 17 april 2019 vv De Treffers - Groesbeek
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Adelbrecht 1
3



Carolus 1
3



Op de Heuvel 2
3



Titus Brandsma 1
3








Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.30-14.50
Vossenhol 1
De Horst 2
1v

14.30-14.50
De Breedeweg 1
Op de Heuvel 1
1a

15.00-15.20
Vossenhol 1
De Breedeweg 1
1v

15.00-15.20
Op de Heuvel 1
De Horst 2
1a

15.30-15.50
Vossenhol 1
Op de Heuvel 1
1v

15.30-15.50
De Horst 2
De Breedeweg 1
1a





















Winnaar:

beste tweede A/B/C:
spelen op 17 april om  16.15 uur plaats 1 t/m plaats 4; finale en plaats 3 / 4 om 17.00 uur op veld 3

   De winnaars en de beste tweede in de poule A, B of C spelen om plaats 1 t/m plaats 4 op
   veld 3 om 16.15 uur; om 17.00 uur spelen de winnaars de finale en de verliezers om plaats
   3 en 4 op veld 3.  
 
  De overige tweede en de twee beste derde spelen om plaats 5 t/m plaats 8 op veld 2 om
  16.15 uur; verliezers spelen om plaats 7 en 8 en winnaars om 17.00 uur op veld 2.

  Laatste derde en nummers 4 in de poule spelen om plaats 9 t/m plaats 12 op veld 1 om
  16.15 uur; verliezers spelen om plaats 11 en 12 en winnaars om 17.00 uur op veld 1.
 


     
Jongens finale
Datum Locatie
woensdag 17 april 2018 vv De Treffers - Groesbeek
Deelnemende scholen
winnaar wedstr  16.00 3A





winnaar wedstr 16.00 3B


Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
17.00-17.20

3

Winnaar:
gaat naar regiofinale Gelderland-Zuid woensdag 15 mei 2019 bij SC Woezik te Wijchen.

  Het  jongenselftal van basisschool ,                    
 gefeliciteerd met jullie titel rayonkampioenschap Groesbeek
!