Rayon 't Laag

Rayonvertegenwoordiger Twan Stunnenberg   / Ben Dercks
Contactgegevens schoolvoetbaltlaag@outlook.com
Te gast bij vv  V.V.L.K.  *  Accommodatie: De Duffelt
Adres Pastoor van Tielstraat 10, 6578 AL  LEUTH
Telefoon 024 - 663 12 17

Data schoolvoetbaltoernooien 2019

meiden  8-tallen
jongens  8-tallen
woensdag 10 april 2019
woensdag  27 maart 2019
 uitwijkdatum: 24 april 2019
uitwijkdatum:  24 april 2019



                                                                                                                           

 

 

Deelnemende scholen 2019
Naam school Aantal jongens 8-tallen Aantal meiden 8-tallen
De Biezenkamp
Beek-Ubbergen
4
4
't Bijenveld
Leuth
1
1
St. Laurentius
Kekerdom
1


Martinusschool
Millingen aan de Rijn
3
4

Op Weg
Ooij
1
1

 
  Veld 1:  hoofdveld tegenover het clubhuis
 
Veld 2:  veld langs het intrap-/trainingsveld
 
Veld 3:  veld langs de kleedkamers



Meiden

Poule A

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




































Programma speelduur 2x 9 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00-13.18




13.00-13.18




13.00-13.18




13.40-13.58




13.40-13.58




13.40-13.58




14.20-14.38




14.20-14.38




14.20-14.38




15.00-15.18




15.00-15.18




15.00-15.18




15.40-15.58




15.40-15.48




15.40-15.48




Winnaar:
speelt de finale  vandaag
om 16.40 uur veld 1

Tweede:
speelt om plaats 3-4 vandaag
om 16.40 uur veld 2


O
Meiden

Poule B

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-






























Programma speelduur 2x 9 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.20-13.38




13.20-13.38




13.20-13.38




14.00-14.18




14.00-14.18




14.00-14.18




14.40-14.58




14.40-14.58




14.40-14.58




15.20-15.38




15.20-15.38




15.20-15.38




16.00-16.18




16.00-16.18




16.00-16.18




Winnaar: 
speelt de finale  vandaag
om 16.40 uur veld 1

Tweede: 
speelt om plaats 3-4 vandaag
om 16.40 uur veld 2


Plaats 11 - 12

 

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
laatste poule A





laatste poule B





rogramma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.20-16.38






Plaats 9 - 10

 

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
vijfde poule A





vijfde poule B





rogramma speelduur 1x 18 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.20-16.38






Plaats  7 - 8

 

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
vierde poule A





vierde poule B





rogramma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.20-16.38





plaats 5 - 6

 

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
derde poule A





derde poule B





Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.40-16.58






Plaats 3 - 4

 

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
tweede poule A





tweede poule B





Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.40-16.58






Meiden finale

 

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
winnaar poule A





winnaar poule B

Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.40-16.58




Winnaar:
gaat naar regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag 15 mei 2019 bij Sc Woezik
te Wijchen.

       ,

 
Jongens   8-tallen

Poule A

Datum Locatie
woensdag 27 maart 2019
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen

src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
't Bijenveld 1
4



Op Weg 1
4



St,. Martinusschool 2
4



De Biezenkamp 1
4



De Biezenkamp 4
4



Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
't Bijenveld 1
Op Weg 1
1

13.00
St. Martinusschool 2
De Biezenkamp 1
2

13.50
Op Weg 1
De Biezenkamp 1
1

13.50
De Biezenkamp 4
't Bijenveld 1
2

14.40
De Biezenkamp 1
't Bijenveld 1
1

14.40
St. Martinusschool 2
De Biezenkamp 4
2

15.30
't Bijenveld 1
St. Martinusschool 2
1

15.30
De Biezenkamp 4
Op Weg 1
2

16.20
Op Weg 1
St. Martinusschool 2
1

16.20
De Biezenkamp 1
De Biezenkamp 4
2

Winnaar:
speelt tegen  winnaar poule B om    17. 35 uur veld 1
Tweede:
speelt tegen tweede poule B om 17.10  uur veld 4


 


Jongens  8-tallen

Poule B

Datum Locatie
woensdag 27 maart 2019
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
St. Martinusschool 3
4



De Biezenkamp 2
4



De Biezenkamp 3
4



St. Laurentiussch  1
4



St. Martinusschool 1
4



Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.25


St. Martinusschool 3

De Biezenkamp 3
De Biezenkamp 2

St. Laurentiusschool 1

1

2


14.15


De Biezenkamp 2

St. Martinusschool 1
St. Laurentiusschool 1

St. Martinusschool 3
1

2

15.05


St. Laurentiusschool 1

De Biezenkamp 3
St. Martinusschool 3

St. Martinusschool 1
1

2

15.55


St. Martinusschool 3

St. Martinusschool 1
De Biezenkamp 3

De Biezenkamp 2
1

2

16.45


De Biezenkamp 2

St. Laurentiusschool 1
De Biezenkamp 3

St. Martinusschool 1
1

2






Winnaar:
speelt tegen winnaar poule A om       17.35 uur veld 1
Tweede:  
speelt tegen tweede poule A om   17.10 uur veld 4


Jongens finale
Datum Locatie
woensdag 27 maart 2019
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
winnaar A





winnaar B
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
17.35
winnaar A
winnaar B
1

Winnaar:
gaat naar regiofinale op woensdag
15 mei 2019 bij Sc Woezik te Wijchen.



 PROFICIAT  :   -   rayonkampioen 't Laag


  PLAATSINGSWEDSTRIJDEN:

   17.10 uur:   
  
  plaats 9 -10      
veld 1     5e poule A                -  5poule B


  plaats 7 -  8      
veld 2     4e poule A                 -  4e poule B


  plaats  5 -  6       veld 3     3e poule  A                  -  3e poule B

  


Plaats 3 - 4
Datum Locatie
woensdag 27 maart 2019
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
tweede poule A





tweede poule B

Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
17.10 - 17.30




Plaats 3: 
Plaats 4: