Rayon 't Laag

Rayonvertegenwoordiger Twan Stunnenberg  
Contactgegevens schoolvoetbaltlaag@outlook.com
Te gast bij vv  V.V.L.K.  *  Accommodatie: De Duffelt
Adres Pastoor van Tielstraat 10, 6578 AL  LEUTH
Telefoon 024 - 663 12 17

Data schoolvoetbaltoernooien

meisjes
jongens
woensdag 11 april 2018
woensdag  4 april 2018
 uitwijkdatum: 18 april 2018
uitwijkdatum:  18 april 2018



                                                                                                                           

 

 

Deelnemende scholen 2018
Naam school Aantal jongens elftallen Aantal meiden zeventallen
De Biezenkamp
Beek-Ubbergen
4
4
't Bijenveld
Leuth
1
1
St. Laurentius
Kekerdom
1
1

Martinusschool
Millingen aan de Rijn
2
3

Op Weg
Ooij
1
3

 
  Veld 1:  hoofdveld tegenover het clubhuis
 
Veld 2:  veld langs het intrap-/trainingsveld
 
Veld 3:  veld langs de kleedkamers



Meiden

Poule A

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
St. Martinusschool 2 5
15
14-  1
13


De Biezenkamp 3
5
12
16-  4
12


't Bijenveld 1
5
9
  4-  5
-1
De Biezenkamp 4
5
4
  5-  9
-4
Op Weg 3
5
2
  2- 11
-9
Op Weg 1
5
1
 1- 12
-11


Programma speelduur 2x 9 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00-13.18
't Bijenveld 1
St. Martinusschool 2
1
0-2
13.00-13.18
Op Weg 3
De Biezenkamp 3
2
0-4
13.00-13.18
De Biezenkamp 4
Op Weg 1
3
1-0
13.40-13.58
De Biezenkamp 3
't Bijenveld 1
1
3-0
13.40-13.58
St. Martinusschool 2
Op Weg 1
2
3-0
13.40-13.58
Op Weg 3
De Biezenkamp 4
3
1-1
14.20-14.38
De Biezenkamp 4
St. Martinusschool 2
1
1-3
14.20-14.38
't Bijenveld 1
Op Weg 3
2
1-0
14.20-14.38
Op Weg 1
De Biezenkamp 3
3
0-6
15.00-15.18
Op Weg 1
't Bijenveld 1
1
0-1
15.00-15.18
St. Martinusschool 2
Op Weg 3
2
4-0
15.00-15.18
De Biezenkamp 3
De Biezenkamp 4
3
3-2
15.40-15.58
Op Weg 3
Op Weg 1
1
1-1
15.40-15.48
De Biezenkamp 3
St. Martinusschool 2
2
0-2
15.40-15.48
De Biezenkamp 4
't Bijenveld 1
3
0-2
Winnaar:St. Martinusschool 2
speelt de finale  vandaag
om 16.40 uur veld 1

Tweede: De Biezenkamp 3
speelt om plaats 3-4 vandaag
om 16.40 uur veld 2


O
Meiden

Poule B

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Biezenkamp 2
5
13
10-  0
10
St. Martinusschool 3
5
10
  5-  2
3
De Biezenkamp 1
5
8
  2-  2
0
St. Martinusschool 1
5
5
  4-  4
0
St. Laurentius 1
5
4
 3-  7
-4
Op Weg 2
5
1
  2-11
-9
Programma speelduur 2x 9 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.20-13.38
St. Martinusschool 1
De Biezenkamp 2
1
0-1
13.20-13.38
Op Weg 2
St. Martinusschool 3
2
1-2
13.20-13.38
De Biezenkamp 1
St. Laurentius 1
3
1-0
14.00-14.18
St. Martinusschool 3
St. Martinusschool 1
1
1-0
14.00-14.18
De Biezenkamp 2
St. Laurentius 1
2
3-0
14.00-14.18
Op Weg 2
De Biezenkamp 1
3
0-0
14.40-14.58
De Biezenkamp 1
De Biezenkamp 2
1
0-2
14.40-14.58
St. Martinusschool 1
Op Weg 2
2
3-1
14.40-14.58
St. Laurentius 1
St. Martinusschool 3
3
0-2
15.20-15.38
St. Laurentius 1
St. Martinusschool 1
1
1-1
15.20-15.38
De Biezenkamp 2
Op Weg 2
2
4-0
15.20-15.38
St. Martinusschool 3
De Biezenkamp 1
3
0-1
16.00-16.18
Op Weg 2
St. Laurentius 1
1
0-2
16.00-16.18
St. Martinusschool 3
De Biezenkamp 2
2
0-0
16.00-16.18
De Biezenkamp 1
St. Martinusschool 1
3
0-0
Winnaar: De Biezenkamp 2
speelt de finale  vandaag
om 16.40 uur veld 1

Tweede:  St. Martinusschool 3
speelt om plaats 3-4 vandaag
om 16.40 uur veld 2


Plaats 11 - 12

 

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
laatste poule A
Op Weg 1




laatste poule B
Op Weg 2




rogramma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.20-16.38
Op Weg 2
Op Weg 1
1
0-3


Plaats 9 - 10

 

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
vijfde poule A
Op Weg 3





vijfde poule B
St. Laurentius 1




rogramma speelduur 1x 18 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.20-16.38
Op Weg 3
St. Laurentius 1
wint na strafschoppen (0-2)
2
1-1



Plaats  7 - 8

 

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
vierde poule A
De Biezenkamp 4




vierde poule B
Martinusschool 1




rogramma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.20-16.38
4A De Biezenkamp 4
4B St. Martinusschool 1
3
1-3

plaats 5 - 6

 

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
derde poule A
't Bijenveld 1




derde poule B
De Biezenkamp 1




Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.40-16.58
3A 't Bijenveld 1
3B De Biezenkamp 1
wint na strafschoppen (2-3)
3
0-0


Plaats 3 - 4

 

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018 v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
tweede poule A
De Biezenkamp 3




tweede poule B
Martinusschool 3




Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.40-16.58
2A De Biezenkamp 3
2B St. Martinusschool 3
2
2-1


Meiden finale

 

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
v.v. V.V.L.K.   Leuth
Deelnemende scholen
winnaar poule A
Martinusschool 2





winnaar poule B
De Biezenkamp 2
Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.40-16.58
1A Martinusschool 2
1B De Biezenkamp 2
1
1-0
Winnaar: St. Martinusschool 2
gaat naar regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag 16 mei


        St. Martinusschool 2 , van harte gefeliciteerd met het behalen van de titel!


Jongens

Poule A

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
't Bijenveld 1
4
8
13-  2
11
De Biezenkamp 4
4
6
  9-  2
7
De Biezenkamp 1
4
6
  9-  3
6
St. Martinusschool 2
4
5
  7-  5
2
St. Laurentius 1
4
0
  0- 26
-26
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.30-13.50
De Biezenkamp 4
St. Laurentius 1
1
7-0
13.30-13.50
't Bijenveld 1
De Biezenkamp 1
2
1-1
14.20-14.40
St. Laurentius 1
De Biezenkamp 1
1
0-6
14.20-14.40
De Biezenkamp 4
St. Martinusschool 2
2
0-0
14.45-15.05
De Biezenkamp 1
St. Martinusschool 2
1
1-1
14.45-15.05
St. Laurentius 1
't Bijenveld 1
2
0-7
15.35-15.55
St. Martinusschool 2
't Bijenveld 1
1
0-4
15.35-15.55
De Biezenkamp 1
De Biezenkamp 4
2
1-1
16.25-16.45
't Bijenveld 1
De Biezenkamp 4
1
1-1
16.25-16.45
St. Martinusschool 2
St. Laurentius 1
2
6-0
Winnaar: 't Bijenveld 1
speelt tegen  winnaar poule B om    16.50 uur veld 1
Tweede: De Biezenkamp 4
speelt tegen tweede poule B om 16.50 uur veld 2



Jongens

Poule B

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
St. Martinusschool 1
3
9
11- 1
10
De Biezenkamp 2
3
6
  3- 5
-2
De Biezenkamp 3
3
3
  1- 4
-3
Op Weg 1
3
0
  0- 5
-5
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.55-14.15
De Biezenkamp 3
St. Martinusschool 1
1
0-3
13.55-14.15
De Biezenkamp 2
Op Weg 1
2
1-0
15.10-15.30
St. Martinusschool 1
Op Weg 1
1
3-0
15.10-15.30
De Biezenkamp 3
De Biezenkamp 2
2
0-1
16.00-16.20
Op Weg 1
De Biezenkamp 3
1
0-1
16.00-16.20
De Biezenkamp 2
St. Martinusschool 1
2
1-5
Winnaar:
speelt tegen winnaar poule A om       16.50  uur veld 1
Tweede:  
speelt tegen tweede poule A om   16.50 uur veld 2


Jongens finale
Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
winnaar A
't Bijenveld 1




winnaar B Martinusschool 1
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.50
St. Martinusschool 1
't Bijenveld 1
wint na strafschoppen (4-5)
1
1-1
Winnaar: 't Bijenveld 1
gaat naar regiofinale op woensdag
16 mei 2018



 PROFICIAT  : 't Bijenveld 1  -   rayonkampioen 't Laag

Plaats 3 - 4
Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
vv V.V.L.K.  - Leuth
Deelnemende scholen
tweede poule A
De Biezenkamp 4




tweede poule B
De Biezenkamp 2
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.50-17.10
De Biezenkamp 4
De Biezenkamp 2
2

Plaats 3: 
Plaats 4: