Rayon Lingewaard



Rayonvertegenwoordiger Willy Evers
Contactgegevens willy.evers@hetnet.nl
Te gast bij v.v. De Bataven * Accommodatie: Walburgen
Adres Nijmeegsestraat 65 B, 6691 CM  GENDT 
Telefoon 0481 - 42 00 07

Data schoolvoetbaltoernooien 2018

meiden
jongens
woensdag 11 april 2018
woensdag 4 april 2018






 

Deelnemende scholen 2018
Naam school Aantal jongens elftallen Aantal meiden zeventallen
De Abacus
Huissen
1
3
De Boemerang
Huissen
2
1
De Borgwal
Bemmel


Holthuus
Bemmel
1

De Doornick
Doornenburg
1
1
Het Drieluik Dalton
Huissen
1

De Geldershof
Lent
1

1
IKC De Sterrenbos
Huissen
1
3
Marang
Angeren
2
2
Merlijn
Doornenburg


Mikado
Bemmel


De Oversteek
Oosterhout
5
8
Wieling
Haalderen
1

Pius X
Bemmel
2
4
De Regenboog
Bemmel


Sam-Sam
Oosterhout


De Tichelaar
Gendt
1
1
Het Tweespan
Huissen


De Vlinderboom
Bemmel


De Vonkenmorgen
Gendt
3
2

De Zilverzwaan
Gendt



  Wedstrijdprogramma voor meiden per 19 maart nog niet ontvangen.

  Eerstgenoemd team trapt af,
  het tweede genoemde team heeft de keuze van speelhelft.


Meiden

Poule A

Datum Locatie
wo. 11 april 2018
v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Sterrenbos 1
4
10
12-  1
11
Oversteek 8
4
9
12-  2
10
Oversteek 6
4
7
  5-  2
3
Doornick 1
4
1
  0-  9
-9
Pius 3
4
1
  0- 15
-15
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
Sterrenbos 1
Pius 3
1
6-0
13.15
Oversteek 6
Oversteek 8
1
0-1
13.30
Doornick 1
Sterrenbos 1
1
0-3
13.45
Pius 3
Oversteek 8
1
0-8
14.00
Oversteek 6
Doornick 1
1
3-0
14.15
Oversteek 8
Sterrenbos 1
1
0-2
14.30
Pius 3
Doornick 1
1
0-0
14.45
Oversteek 6
Sterrenbos 1
1
1-1
15.00
Doornick 1
Oversteek 8
1
0-3
15.15
Pius 3
Oversteek 6
1
0-1
Winnaar: Sterrenbos 1
naar finale 11 april om 16.10 uur
veld 1


Meiden

Poule B

Datum Locatie
wo. 11 april 2018
v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Oversteek 5
4
10
8- 0
8
Tichelaar 1
4
10
6- 0
6
Oversteek 7
4
4
2- 4
-2
Abacus 1
4
3
3- 6
-3




Pius 4
4
1
0- 9
-9




Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
Tichelaar 1
Pius 4
2
2-0
13.15
Oversteek 5
Abacus 1
2
2-0
13.30
Oversteek 7
Tichelaar 1
2
0-2
13.45
Pius 4
Abacus 1
2
0-2
14.00Oversteek 5
Oversteek 7
2
1-0
14.15
Abacus 1
Tichelaar 1
2
0-2
14.30
Pius 4
Oversteek 7
2
0-0
14.45
Oversteek 5
Tichelaar 1
2
0-0
15.00
Oversteek 7
Abacus 1
2
2-1
15.15
Pius 4
Oversteek 7
2
0-0
Winnaar:  Oversteek 5
naar finale 11 april om 16.05 uur
veld 1


Meiden

Poule C

Datum Locatie
wo. 11 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Abacus 2
4
10
18-   0
18
Pius 1
4
10
15-  0
15
Marang 1
4
6
  3- 15
-12
Boemerang 1
4
5
  2- 11
-9
Oversteek 4
4
1
  1- 13
-12
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
Marang 1
Pius 1
3
0-5
13.15
Abacus 2
Oversteek 4
3
5-0
13.30
Boemerang 1
Marang 1
3
1-2
13.45
Pius 1
Oversteek 4
3
6-0
14.00
Abacus 2
Boemerang 1
3
4-0
14.15
Oversteek 4
Marang 1
3
0-1
14.30
Pius 1
Boemerang 1
3
4-0
14.45
Marang 1
Abacus 2
3
0-9
15.00
Boemerang 1
Oversteek 4
3
1-1
15.15
Pius 1
Abacus 2
3
0-0
Winnaar:  Abacus 2
naar finale 11 april om 16.05 uur
veld 2


Meiden

Poule D

Datum Locatie
wo. 11 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Marang 2
3
7
9-  0
9
Geldershof 1
3
7
9-  0
9
Vonkenmorgen 2
3
3
1-  6
-5
Oversteek 3
3
0
0- 13
-13
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
Marang 2
Geldershof 1
4
0-5
13.15
Vonkenmorgen 2
Oversteek 3
4
0-2
14.00
Marang 2
Vonkenmorgen 2
4
0-1
14.15
Geldershof 1
Oversteek 3
4
0-0
15.00
Oversteek 3
Marang 2
4
7-0
15.15
Vonkenmorgen 2
Geldershof 1
4
0-4
Winnaar: Oversteek 3
naar finale 11 april om 16.05 uur
veld 2


Meiden

Poule E

Datum Locatie
wo. 11 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Sterrenbos 2
3
9
10-  0
10
Vonkenmorgen 1
3
6
  5-  2
3
Oversteek 2
3
3
  1-  3
-2
Abacus 3
3
0
  0- 11
-11
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.30
Abacus 3
Vonkenmorgen 1
4
0-3
13.45
Sterrenbos 2
Oversteek 2
4
1-0
14.30
Abacus 3
Sterrenbos 2
4
0-7
14.45
Vonkenmorgen 1
Oversteek 2
4
2-0
15.30
Vonkenmorgen 1
Sterrenbos 2
3
0-2
15.30
Oversteek 2
Abacus 3
4
1-0
Winnaar: Sterrenbos 2
naar finale 11 april om 16.05 uur
veld 3


Meiden

Poule F

Datum Locatie
wo. 11 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Oversteek 1
4
10
12-  0
12
Sterrenbos 3
4
9
  9- 7
2
Wieling 1
4
5
  1- 1
0
Pius 2
4
2
  0-  8
-8
Drieluik 1
4
1
  2-  8
-6
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
Pius 2
Drieluik 1
5
0-0
13.15
Oversteek 1
Sterrenbos 3
5
5-0
13.30
Wieling 1
Pius 2
5
0-0
13.45
Drieluik 1
Sterrenbos 3
5
2-3
14.00
Oversteek 1
Wieling 1
5
0-0
14.15
Sterrenbos 3
Pius 2
5
5-0
14.30
Drieluik 1
Wieling 1
5
0-1
14.45
Pius 2
Oversteek 1
5
0-3
15.00
Wieling 1
Sterrenbos 3
5
0-1
15.15
Drieluik 1
Oversteek 1
5
0-4
Winnaar:  Oversteek 1
naar finale 11 april om 16.05 uur
veld 3


Meiden halve finale

Datum Locatie
wo. 11 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
winnaar A
Sterrenbos 1




winnaar B
Oversteek 5




winnaar C
Abacus 2




winnaar D
Oversteek 3




winnaar E
Sterrenbos 2




winnaar F
Drieluik 1
Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.05  X
Sterrenbos 1
Oversteek 5
1
0-1
16.05  Y
Abacus 2
Oversteek 3
2
7-2
16.05  Z
Sterrenbos 2
Oversteek 1
3
0-1
Winnaar X: Oversteek 5
Winnaar Y: Abacus 2


Meiden finale

Datum Locatie
wo. 11 april 2018
v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
winnaar X
Oversteek 5




winnaar Y
Abacus 2




winnaar Z
Oversteek 1




Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.20
Oversteek 5
Abacus 2
1
0-4
16.35
Oversteek 5
Oversteek 1
1
0-1
17.00 Abacus 2
Oversteek 1
1
1-0
Winnaar: Abacus 2
gaat naar regiofinale


  Basisschool   Abacus 2, gefeliciteerd met het behalen van de titel:
                                              rayonkampioen 2018    LINGEWAARD !


Jongens

Poule A

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Sterrenbos 1
4
10
6- 2
4
Doornick 1
4
8
6- 1
5
Holthuus 1
4
6
3- 3
0
Pius 2
4
2
1 -3
-2
Oversteek 5
4
1
0 -7
-7
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.15
Sterrenbos 1
Pius 2
1
2-1
13.30
Holthuus 1
Doornick 1
1
0-1
13.45
Oversteek 5
Sterrenbos 1
1
0-1
14.00
Pius 2
Doornick 1
1
0-0
14.15
Holthuus 1
Oversteek 5
1
2-0
14.30
Doornick 1
Sterrenbos 1
1
1-1
14.45
Pius 2
Oversteek 5
1
0-0
15.00
Holthuus 1
Sterrenbos 1
1
0-2
15.15
Oversteek 5
Doornick 1
1
0-4
15.45
Pius 2
Holthuus 1
1
0-1
Winnaar:    Sterrenbos 1
     
Tweede plaats:
  Doornick 1
speelt finaleronde 16.05 uur veld 2 tegen tweede B   (X)

speelt finaleronde 16.05 uur veld 1
tegen winnaar poule C  (W)


Jongens

Poule B

Datum Locatie
wo. 4 april 2018v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
Abacus 1
3
5
4- 0
4
Tichelaar 1
3
5
1- 0
1
Drieluik 1
3
2
0- 1
-1
Oversteek 2
3
2
0- 4
-4
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.15
Tichelaar 1
Drieluik 1
2
1-0
13.45
Oversteek 2
Tichelaar 1
2
0-0
14.15
Drieluik 1
Abacus 1
2
0-0
14.45
Abacus 1
Tichelaar 1
2
0-0
15.00
Drieluik 1
Oversteek 2
2
0-0
15.30
Oversteek 2
Abacus 1
2
0-4
Winnaar:  Abacus 1

Tweede:   Tichelaar 1
speelt finaleronde 16.05 uur veld 1  tegen tweede poule C  (Z)

speelt finaleronde 16.05 uur veld 2
tegen winnaar poule A  (X)


Jongens

Poule C

Datum Locatie
wo. 4 april 2018v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Oversteek 4
4
9
4-  2
2
Marang 1
4
8
4-  1
3
Wieling 1
4
6
3-  2
1
Boemerang 1
4
4
2-  2
0
Vonkenmorgen 3
4
1
1-  7
-6
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.15
Marang 1
Vonkenmorgen 3
3
1-1
13.30
Wieling 1
Oversteek 4
3
0-1
13.45
Boemerang 1
Marang 1
3
0-0
14.00
Vonkenmorgen 3
Oversteek 4
3
0-2
14.15
Wieling 1
Boemerang 1
3
1-0
14.30
Oversteek 4
Marang 1
3
0-2
14.45
Vonkenmorgen 3
Boemerang 1
3
0-2
15.00
Wieling 1
Marang 1
3
0-1
15.30
Boemerang 1
Oversteek 4
3
0-1
15.45
Vonkenmorgen 3
Wieling 1
3
0-2
Winnaar: Oversteek 4

tweede:   Marang 1
speelt finaleronde 16.05 uur veld 1 tegen tweede poule A  (W)
speelt finaleronde 16.05 uur veld 4
tegen winnaar poule A


Jongens

Poule D

Datum Locatie
wo. 4 april 2018v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Oversteek 1
3
9
9-  0
9
Geldershof 1
3
6
6-  2
4
Marang 3
3
3
1-  4
-3
Vonkenmorgen 2 3
0
0- 10
-10
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.15
Marang 2
Geldershof 1
4
0-2
13.45
Vonkenmorgen 2
Oversteek 1
4
0-5
14.15
Marang 2
Vonkenmorgen 2
4
1-0
15.00
Oversteek 1
Geldershof 1
4
2-0
15.30
Marang 2
Oversteek 1
4
0-2
15.45
Geldershof 1
Vonkenmorgen 2
2
4-0
Winnaar: Oversteek 1
speelt finaleronde 16.05 uur veld 3 tegen winnaar poule E


Jongens

Poule E

Datum Locatie
wo. 4 april 2018v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Boemerang 2
3
7
2-  0
2
Vonkenmorgen 1
3
4
3-  1
2
Pius 1
3
4
2-  2
0
Oversteek 3
3
1
1-  5
-4
Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
Vonkenmorgen 1
Boemerang 2
1
0-1
13.30
Pius 1
Vonkenmorgen 1
4
0-0
14.00
Boemerang 2
Oversteek 3
4
0-0
14.45
Pius 1
Boemerang 2
4
0-1
15.15
Oversteek 3
Vonkenmorgen 1
2
0-3
15.30
Pius 1
Oversteek 3
1
2-1
Winnaar: Boemerang 2
speelt finaleronde 16.05 uur veld 3 tegen winnaar poule D

Jongens kwartfinale

Datum Locatie
wo. 4 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
winnaar poule A
Sterrenbos 1




winnaar poule B
Abacus 1




winnaar poule C
Oversteek 4




winnaar poule D
Oversteek 1




winnaar poule E
Boemerang 2




tweede poule A
Doornick 1




tweede poule B
Tichelaar 1




tweede poule C
Marang 1





Programma speelduur 1x 14 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.05
Doornick wint na strafsch.
Oversteek 4

1-1
16.05
Tichelaar
Sterrenbos

1-0
16.05
Oversteek 1
Boemerang

4-0
16.05
Marang
Abacus

0-1


Jongens  halve finale
Datum Locatie
wo. 4 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
winnaar veld 1  W
Doornick




winnaar veld 2  X
Tichelaar




winnaar veld 3  Y
Oversteek 1




winnaar veld 4  Z
Abacus




Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.20
winnaar W
Doornick
winnaar Y
Oversteek 1



0-3
16.20
winnaar X
Tichelaar
winnaar Z
Abacus

0-1
Winnaars:
                 
gaan naar de finaleronde


Jongens finale
Datum Locatie
wo. 4 april 2018 v.v. De Bataven Gendt
Deelnemende scholen
winnaar W-Y
Oversteek 1




winnaar X-Z
Abacus




verliezer W-Y
Doornick




verliezer X-Z
Tichelaar




Programma speelduur 1x 14 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.45
FINALE
winnaar 16.20 uur
Oversteek 1
winnaar 16.20 uur
Abacus
1
1-0
16.45
Plaats 3-4
verliezer 16.20 uur
Tichelaar wint na strafsch.
verliezer 16.20 uur
Doornick
2
1-1
Winnaar: Oversteek 1

                PROFICIAT!
gaat naar regiofinale bij