Rayon Maas en Waal

Rayonvertegenwoordiger Miranda Bernts
Gonnie Janssen Steenberg
Contactgegevens mirandabernts@hotmail.com
Te gast bij v.v. A.A.C / Olympia *  Accommodatie: Heppert
Adres Heppertsestraat 33, 6628 AH  ALTFORST
Telefoon accommodatie
0487 - 54 18 28

Data schoolvoetbaltoernooien 2018

jongens
meiden
woensdag 11 april 2018
woensdag 4 april 2018
finaleronde:
finaleronde:
vrijdag 13 april 2018
vrijdag 13 april 2018


 
 

Data schoolvoetbaltoernooien 2018:

   4 april 2018:   meiden

 11 april 2018:   jongens

 13 april 2018:   finaleronde jongens en meiden

  
Deelnemende scholen 2018
Naam school Aantal jongens elftallen Aantal meisjes zeventallen
De Appelhof
Druten
2
2
De Dijk
Druten


't Geerke
Puiflijk
1
1
De Kleine Kern
Appeltern


De Kleurencirkel
Druten


't Klòsterhûfke
Deest
1
1
De Kubus
Druten
3
3
De Laak
Wamel
1
1
Sint Lambertus
Maasbommel
1
1
De Leeuwenkuil
Beneden-Leeuwen
1
2
Mariaschool
Boven-Leeuwen
1
1
Mariënhof
Alphen
1
1
De Octopus
Horssen
1
1
De Oversteek
Dreumel
1
1
Gravin Van Rechteren
Appeltern
1
0
De Terebint
Wamel
0
1
De Tweestroom
Altforst
1
0

St. Victorschool
Afferden



De Wijzer
Beneden-Leeuwen

1
1



0
0


Meiden

Poule A

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
v.v. A.A.C.- Olympia     Altforst
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Klosterhufke
4
8
11-  2
9
Kubus 3
4
8
 8-  3
5
Octopus
4
7
13-  5
8
Appelhof 1
4
3
  6- 18
-12




Kubus 1
4
1
  3- 13
-10
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
09.00
Kubus 1
Klosterhufke
1
0-0
09.00
Appelhof 1
Kubus 3
2
0-3
09.25
Octopus
Kubus 1
1
0-7
09.25
Klosterhufke
Appelhof 1
2
7-0
09.50
Kubus 3
Octopus
1
1-1
09.50
Kubus 1
Appelhof 1
2
3-4
10.15
Klosterhufke
Octopus
1
2-0
10.15
Kubus 1
Kubus 3
2
0-2
10.40
Klosterhufke
Kubus 3
1
2-2
10.40
Appelhof 1
Octopus
2
2-5
Winnaar: Klósterhûfke
gaat naar finaleronde vrijdag 13 april 2018 v.v. A.A.C./Olympia  Altforst


Meiden

Poule B

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018 v.v. A.A.C.-Olympia    Altforst
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Wijzer
4
12
20-  1
19
Kubus 2
4
9
 6-  5
1
St. Victor
4
4
 1-  5
-4
Appelhof 2
4
3
 2- 10
-8
De Laak
4
1
 2- 10
-8
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
11.10
Kubus 2
Wijzer
1
1-4
11.10
Appelhof 2
St. Victor
2
0-1
11.35
De Laak
Kubus 2
1
1-2
11.35
Wijzer
Appelhof 2
2
6-0
12.00
St. Victor
De Laak
1
0-0
12.00
Kubus 2
Appelhof 2
2
2-0
12.25
Wijzer
De Laak
1
6-0
12.25
Kubus 2
St. Victor
2
1-0
12.50
Wijzer
St. Victor
1
4-0
12.50
Appelhof 2
De Laak
2
2-1
Winnaar:         Wijzer
beste tweede:  Kubus 2

gaan naar finaleronde vrijdag
13 april 2018 v.v. A.A.C./Olympia  Altforst


Meiden

Poule C

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
v.v. A.A.C.-Olympia    Altforst
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
St. Lambertus
3
9
11-  0
11
't Geerke 1
3
6
 3-  5
-2
Mariaschool
3
3
 2-  5
-3
Leeuwenkuil
3
0
 0-  6
-6
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.15
Leeuwenkuil 1
't Geerke 1
1
0-1
13.15
Mariaschool
St. Lambertus
2
0-3
13.50
't Geerke 1
St. Lambertus
1
0-4
13.50
Leeuwenkuil 1
Mariaschool
2
0-1
14.15
't Geerke 1
Mariaschool
1
2-1
14.15
St. Lambertus
Leeuwenkuil
2
4-0
Winnaar:  St. Lambertus
gaat naar finaleronde vrijdag
 13 april 2018 v.v. A.A.C./Olympia Altforst


Meiden

Poule D

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
v.v. A.A.C.- Olympia  Altforst
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Oversteek
4
12
24-  1
23
De Terebint
4
9
17-  3
14
't Geerke 2
4
4
 3- 15
-12
Leeuwenkuil
4
3
 3- 15
-12



Marienhof
4
1
 1- 14
-13
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.45
De Terebint
Leeuwenkuil 2
1
5-0
14.45
't Geerke 2
Oversteek
2
0-10
15.10
Marienhof
De Terebint
1
0-6
15.10
Leeuwenkuil 2
't Geerke 2
2
0-2
15.35
Oversteek
Marienhof
1
5-0
15.35
De Terebint
't Geerke
2
5-1
16.00
Leeuwenkuil 2
Marienhof
1
3-1
16.00
De Terebint
Oversteek
2
1-2
16.25
Leeuwenkuil 2
Oversteek
1
0-7
16.25
't Geerke 2
Marienhof
2
0-0
Winnaar:  Oversteek
tweede:   De Terebint

gaan naar finaleronde vrijdag
13 april 2018 v.v. A.A.C./Olympia  Altforst

Meiden finaleronde  poule A

vrijdag 13 april 2018
v.v. A.A.C.-Olympia  Altforst
Deelnemende scholen
De Wijzer
Beneden-Leeuwen
2
4
4-1
3
De Terebint
Wamel
2
4
3-1
2
Klosterhufke
Deest
2
0
0-5
-5
Programma speelduur 2x 10 min. poule A
                                     
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.45   
Klosterhufke
De Wijzer
1
0-3
16.10    
De Terebint
Klosterhufke
1
2-0
16.35    
De Wijzer
De Terebint
1
3-0
Winnaar poule A:
            De Wijzer
 

speelt de finale rayonkampioenschap Maas en Waal 13 april 2018
v.v. A.A.C. - Olympia  Altforst

Meiden finaleronde  poule B

vrijdag 13 april 2018
v.v. A.A.C.-Olympia  Altforst
Deelnemende scholen
De Oversteek
Dreumel
2 4
2-1
1
Kubus 2
Druten
2 3
1-1
0
St. Lambertus
Maasbommel
2 1
1-2
-1
Programma speelduur 2x 10 min. poule B
                                    
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.45   
St. Lambertus
De Oversteek
2
1-1
16.10
Kubus 2
St. Lambertus
2
1-0
16.35    
De Oversteek
Kubus 2
2
1-0
Winnaar poule B:
          De Oversteek

speelt de finale rayonkampioenschap Maas en Waal 13 april 2018 v.v. A.A.C. - Olympia  Altforst

 
MEIDEN FINALE   +  plaats 3 - 4
5e - 6e plaats   veld 1   17.05 uur
 
Klosterhufke
        St. Lambertus                        1-0                                 
      

3e - 4e plaats   veld 2   17.05 uur

De Terebint                                                 -  Kubus 2                                           1*-1
                                          
finale      veld 1  17.30 uur

  De Wijzer                                     - De Oversteek                        0-1                  

Winnaar finalewedstrijd gaat naar de regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag  16 mei 2018.


Meidenzevental van basisschool  De Oversteek uit  Dreumel,
gefeliciteerd met de titel rayonkampioenschap Maas en Waal.



Jongens

Poule A

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
v.v. A.A.C.-Olympia  Altforst
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
St. Victor
3
9
6-0
6
Appelhof 1
3
4
1-2
-1
Kubus 1
3
3
1-2
-1
Klosterhûfke 3
1
0-4
-4
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
09.00
Kubus 1
Klosterhufke
1
1-0
09.00
Appelhof 1
St. Victor
2
0-2
09.25
Klosterhufke
St. Victor
1
0-3
09.25
Kubus 1
Appelhof 1
2
0-1
09.50
Klosterhufke
Appelhof 1
1
0-0
09.50
St. Victor
Kubus 1
2
1-0
Winnaar: St. Victor
gaat naar finaleronde vrijdag
 13 april 2018 v.v. A.A.C./Olympia  Altforst



Jongens

Poule B

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018 v.v. A.A.C.-Olympia   Altforst
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Kubus 2
3
7
12- 0
12
Octopus
3
7
12- 0
12
Tweestroom
3
3
 2-12
-10
Gravin van Rechteren
3
0
 0-14
-14




Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
10.10
Kubus 2
Octopus
1
0-0
10.10
Gravin van Rechteren
Tweestroom
2
0-2
10.35
Octopus
Tweestroom
1
5-0
10.35
Kubus 2
Gravin van Rechteren
2
5-0
11.00
Octopus
Gravin van Rechteren
1
7-0
11.00
Tweestroom
Kubus 2
2
0-7
Winnaar:         Kubus 2
beste tweede:  Octopus
gaan naar finaleronde vrijdag 13 april 2018 v.v. A.A.C./Olympia  Altforst


Jongens

Poule C

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018 v.v. A.A.C.-Olympia  Altforst
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Kubus 3
3
9
9-0
9
Wijzer
3
6
4-3
1
De Laak
3
3
4-6
-2
Appelhof 2
3
0
0-8
-8
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
11.35
Kubus 3
De Laak
1
4-0
11.35
Wijzer
Appelhof 2
2
2-0
12.00
De Laak
Appelhof 2
1
3-0
12.00
Kubus 3
Wijzer
2
2-0
12.30
De Laak
Wijzer
1
1-2
12.30
Appelhof 2
Kubus 3
2
0-3
Winnaar: Kubus 3
gaat naar finaleronde vrijdag 13 april 2018 v.v. A.A.C. /Olympia   Altforst


Jongens

Poule D

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
v.v. A.A.C.-Olympia   Altforst
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Oversteek
6
16
13-  0
13
't Geerke 1
6
15
10-  1
9
Mariaschool
6
11
  8-  4
 4
Leeuwenkuil
6
10
14-  7
 7



't Geerke 2
6
3
  5- 13
-8



Marienhof
6
3
  3- 15
-12



St. Lambertus
6
3
  4- 17
-13



Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.15
Oversteek
Marienhof
1
3-0
13.15
St. Lambertus
Leeuwenkuil
2
1-5
13.40
't Geerke 1
't Geerke 2
1
1-0
13.40
Mariaschool
Oversteek
2
0-0
14.05
Marienhof
St. Lambertus
1
1-2
14.05
Leeuwenkuil
't Geerke 1
2
0-1
14.30
't Geerke 2
Mariaschool
1
1-2
14.30
Oversteek
St. Lambertus
2
3-0
14.55
Marienhof
't Geerke 1
1
0-3
14.55
Leeuwenkuil
't Geerke 2
2
5-1
15.20
Mariaschool
Marienhof
1
3-0
15.20
Oversteek
Leeuwenkuil
2
3-0
15.45
't Geerke 2
St. Lambertus
1
2-0
15.45
Leeuwenkuil
Mariaschool
2
1-1
16.10
't Geerke 1
St. Lambertus
1
4-0
16.10
't Geerke 2
Marienhof
2
1-2
16.35
Oversteek
't Geerke 1
1
1-0
16.35
St. Lambertus
Mariaschool
2
1-2
17.00
Leeuwenkuil
Marienhof
1
3-0
17.00
't Geerke 2
Oversteek
2
0-3
Winnaar: Oversteek
tweede:   't Geerke 1
gaan naar finaleronde vrijdag
13 april 2018 v.v. A.A.C./Olympia  Altforst


Jongens

Poule E

Datum Locatie


Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
























Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.30




14.30




14.45




14.45




15.20




15.20




Winnaar:
gaat naar finaleronde vrijdag 13 april 2018 v.v. A.A.C./Olympia  Altforst


Jongens halve finale

Poule A

Datum Locatie
vrijdag 13 april 2018
v.v. A.A.C.-Olympia  Altforst
Deelnemende scholen
Kubus 3
Druten
2
6
7-  1
6
St. Victorschool
Afferden
2
3
6-  2
4

Octopus
Horssen
20
0- 10
-10
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00
St. Victorschool
Octopus
1
5-0
18.25
Kubus 3
St. Victorschool
1
2-1
19.00
Octopus
Kubus 3
1
0-5
Naar finale:  Kubus 3
Naar 3 & 4: St. Victorschool


Jongens halve finale

Poule B

Datum Locatie
vrijdag 13 april 2018 v.v. A.A.C.-Olympia   Altforst
Deelnemende scholen
De Oversteek
Dreumel
2
6
5-1
4
't Geerke 1
Puiflijk
2
3
3-4
-1
Kubus 2
Druten
2
0
1-4
-3
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00Kubus 2
De Oversteek
2
0-2
18.25't Geerke 1
Kubus 2
2
2-1
19.00
De Oversteek
't Geerke 1
2
3-1
Naar finale:  De Oversteek
Naar 3 & 4: 't Geerke 1

 Plaats 5 & 6
 

Datum Locatie
vrijdag 13 april 2018
v.v. A.A.C.-Olympia   Altforst
Deelnemende scholen
nr. 3 poule A
Octopus




nr. 3 poule B
Kubus 2




  
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.30
3A Octopus
3B Kubus 2
1
2-2*
Plaats 5: Kubus 2
Plaats 6: Octopus


Plaats 3 & 4

Datum Locatie
vrijdag 13 april 2018
v.v. A.A.C.-Olympia   Altforst
Deelnemende scholen
nr. 2  poule A
St. Victorschool




nr. 2 poule B
't Geerke 1
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.30
2A St. Victorschool
2B    't Geerke 1
2
2-0
Plaats 3: St. Victorschool
Plaats 4:   't Geerke 1
Jongens finale

Datum Locatie
vrijdag 13 april 2018 v.v. A.A.C.-Olympia   Altforst
Deelnemende scholen
poulewinnaar A
Kubus 3




poulewinnaar B
De Oversteek
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.45
1A  Kubus 3
1B  De Oversteek
1
0-2
Winnaar: De Oversteek
gaat naar regiofinale

woensdag 16 mei 2018

Rayonkampioen Maas en Waal 2018   Jongens: 
                        
               De Oversteek uit Dreumel

GEFELICITEERD met het behalen van de titel!