Rayon Neder-Betuwe


Rayonvertegenwoordiger

Appie en Hanny van der Heijden

Pieter Ebeltjes

Contactgegevens

a.vanderheijden@lijbrandt.nl

pieterebeltjes@hetnet.nl

Te gast bij v.v. Uchta * Accommodatie: De Hoeken
Adres Keizerstraat 102, 4053 HK  IJZENDOORN
Telefoon 0344-64 21 51

Data schoolvoetbaltoernooien 2016

meisjes 1
jongens 1
woensdag 6 april 2016 
woensdag 13 april  2016
meisjes 2  op
jongens 2 + 3   7-tallen  op
woensdag 6 april 2016
woensdag 13 april 2016
Finalewedstrijden voor meisjes 1+2:
vrijdagmiddag/avond: 15 april 2016
finalewedstrijden voor jongens 1+2:
vrijdagmiddag/avond: 15 april 2016

 
Deelnemende scholen 2016
Naam school Aantal jongens zeventallen Aantal meisjes zeventallen
De Bellefleur
Dodewaard

1
1
Dalton Het Palet
Kesteren
1
0
Ebenhaëzer
Lienden
1
2
Eben-Haëzer
Opheusden
0
0
De Hervormde School
Opheusden
3
3
De Hien
Dodewaard
1
1
J.A. Houtkoperschool
Ochten
1
1
Isandra
IJzendoorn
1
1
Het Kompas
Kesteren
0
1
De Meent
Ommeren

0
0
Het Palet
Opheusden
1
1
Rehoboth
Ochten
1
2
Rehobothschool
Opheusden
0
0
Sébaschool
Ochten
0
0
De Sterappel
Lienden
0
0
De Wegwijzer
Kesteren
2
2
Pr. Willem Alexander
Echteld
1
1
 
 
  Jongens 11-tal    rayonkampioenschap Neder-Betuwe Cup
   
  Rehoboth 1  -  Hervormde School 1   - het Kompas 1  - Eben Haezer 1
 


Meisjes 1

Poule A

Datum Locatie
woensdag 6 april 2016
v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Rehoboth 1
5
13
9- 1
+ 8
Eben Haezer 1
5
12
15- 1
+14
Hervormde School 1
5
10
15- 4
+11
Wegwijzer 1
5
6
10- 7
+ 3
de Hien 1
5
3
5-17
-12
Isandra 1
5
0
3-27
-24




Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00-13.20
Rehoboth 1
Eben Haezer 1
1A
1-0
13.00-13.20
Isandra 1
Wegwijzer 1
1B
0-5
    13.00-13.20de Hien 1
Hervormde School 1
2A
0-5
13.50-14.10
Wegwijzer 1
Rehoboth 1
1A
0-2
13.50-14.10
Hervormde School 1
Isandra 1
1B
5-0
   13.50-14.10Eben Haezer 1
de Hien 1
2A
3-0
14.40-15.00
Wegwijzer 1
Eben Haezer 1
1A
0-1
14.40-15.00
Rehoboth 1
Hervormde School 1
1B
1-1
14.40-15.00Isandra 1
de Hien 1
2A
3-5
15.30-15.50
Hervormde School 1
Wegwijzer 1
1A
4-1
15.30-15.50
de Hien 1
Rehoboth 1
1B
0-2
15.30-15.50Isandra 1
Eben Haezer 1
2A
0-9
16.20-16.40
Eben Haezer 1
Hervormde School 1
1A
2-0
16.20-16.40
Wegwijzer 1
de Hien 1
1B
4-0
16.20-16.40Rehoboth 1
Isandra 1
2A
3-0
Winnaar: Rehoboth 1
Tweede:  Eben Haezer 1
gaan naar de finaleronde vrijdag
15 april 2016 v.v. Uchta Ochten




Meisjes 1

Poule B

Datum Locatie
woensdag 6 april 2016 v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Houtkoperschool 1
4
10
8- 0
+ 8
Pr Willem Alexander 1
4
9
8- 2
+ 6
Bellefleur 1
4
7
5- 3
+ 2
Palet Opheusden 1
4
3
8- 7
+ 1
Het Kompas
4
0
0-17
-17
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.25-13.45
Pr. Willem Alexander 1
het Kompas 1
1A
2-0
13.25-13.45
Bellefleur 1
Palet Opheusden 1
1B
0-0
14.15-14.35
het Kompas 1
Houtkoperschool 1
1A
7-0
14.15-14.35
Palet Opheusden 1
Pr. Willem Alexander 1
1B
0-2
15.05-15.25
Houtkoperschool 1
Palet Opheusden 1
1A
0-2
15.05-15.25
Pr. Willem Alexander 1
Bellefleur 1
1B
0-2
15.55-16.15
Palet Opheusden 1
het Kompas 1
1A
3-1
15.55-16.15
Bellefleur 1
Houtkoperschool 1
1B
4-0
16.45-17.05
het Kompas 1
Bellefleur 1
1A
0-2
16.45-17.05
Houtkoperschool 1
Pr. Willem Alexander 1
1B
0-4
Winnaar: Bellefleur
Tweede: 
Pr. Willem Alexander
gaan naar de finaleronde vrijdag
15 april 2016 v.v. Uchta Ochten





Meisjes 1 finale

Datum Locatie
vrijdag 15 april 2016 v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
Rehoboth 1




Bellefleur




Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.35-19.05
Rehoboth 1
wint na strafschoppen
Bellefleur
2A
1-1
Winnaar: Rehoboth 1
    
gaat naar regiofinale woensdag
11 mei bij sc De Treffers Groesbeek

Rayonkampioen Neder-Betuwe 2016: Rehoboth 1

  Meisjeszevental basisschool Rehoboth,
 gefeliciteerd met het behalen van de titel rayonkampioen Neder-Betuwe 2016.
 

Meisjes 1 plaats 3 - 4

Datum Locatie
vrijdag 15 april 2016 v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
Eben Haezer 1




Pr. Willem Alexander





Programma speelduur 2x 15 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
18.35 - 19.05
Eben Haezer 1
Pr. Willem Alexander
2B
4-1


Derde: Eben Haezer 1
Vierde:    Pr. Willem Alexander


 Prijsuitreiking:    ca. 20.45 uur

 


Meisjes 2
Meisjes

Poule C

Datum Locatie
woensdag 6 april 2016 v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Wegwijzer 2
8
5-0
+5
Hervormde School 2
6
2-1
+1
wint na strafschoppen
Eben Haezer 2
6
2-1
+1
Hervormde School 3
2
2-5
-3
Rehoboth 2
2
2-6
-4
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.25-13.45
Hervormde School 2
Eben Haezer 2
2A
0-0
13.25-13.45
Hervormde School 3
Wegwijzer 2
2B
0-2
14.15-14.35 Eben Haezer 2
Rehoboth 2
2A
1-1
14.15-14.35
Wegwijzer 2
Hervormde School 2
2B
0-0
15.05-15.25
Rehoboth 2
Wegwijzer 2
2A
0-3
15.05-15.25
Hervormde School 2
Hervormde School 3
2B
1-1
15.55-16.15
Wegwijzer 2
Eben Haezer 2
2A
0-0
15.55-16.15
Hervormde School 3
Rehoboth 2
2B
1-1
16.45-17.05
Eben Haezer 2
Hervormde School 3
2A
1-0
16.45-17.05
Rehoboth 2
Hervormde School 2
2B
0-1

Winnaar: Wegwijzer 2

Tweede: Herv. School 2


Datum schoolvoetbaltoernooi MEISJES 2 in 2017:
                                     woensdag



Jongens  elftallen
Jongens     

Poule A

Datum Locatie
woensdag 13 april 2016
v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Het Kompas 1
3
9
13-0
+13
Eben Haezer 1
3
4
8- 7
+ 1
Hervormde School 1
3
4
5- 4
+1
Rehoboth 1
3
0
0-15
-15
Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
Het Kompas 1
Eben Haezer 1
1
5-0
13.35
Rehoboth 1
Hervormde School 1
1
0-3
14.30
Eben Haezer 1
Hervormde School 1
1
2-2
15.05
Het Kompas 1
Rehoboth 1
1
6-0
16.00
Rehoboth 1
Eben Haezer 1
1
0-6
16.35
Hervormde School 1
Het Kompas 1
1
0-2
Winnaar:  Het Kompas 1
Tweede:   Eben Haezer 1
gaan naar de finaleronde vrijdag
15 april 2016 v.v. Uchta Ochten




Jongens  1   7-tallen

Poule B

Datum Locatie
woensdag 13 april 2016 v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Wegwijzer  1
4
12
18- 1
+17
de Hien 1
4
9
12-10
+ 2
Hervormde School 2
4
4
7-10
- 3
Houtkoperschool 1
4
4
6-10
- 4
Isandra 1
4
0
4-16
-12
Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00
Isandra 1
Wegwijzer 1
2A
0-4
13.00
de Hien 1
Hervormde School 2
2A
3-1
13.50
Wegwijzer 1
Houtkoperschool 1
2A
3-0
13.50
Hervormde School 2
Isandra 1
2A
4-1
14.40
Houtkoperschool 1
Hervormde School 2
2A
2-2
14.40
Isandra 1
de Hien 1
2A
2-4
15.30
Hervormde School 2
Wegwijzer 1
2A
0-4
15.30
de Hien 1
Houtkoperschool 1
2A
4-0
16.20
Wegwijzer 1
de Hien 1
2A
7-1
16.20
Houtkoperschool 1
Isandra 1
2A
4-1
Winnaar:  Wegwijzer 1
Tweede:   de Hien 1
gaan naar finaleronde vrijdag
15 april 2015 v.v. Uchta Ochten



Jongens   halve finale

Datum Locatie


Deelnemende scholen




















Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
18.00-18.30




18.00-18.30




Winnaars naar finale:






Jongens 1 finale

Datum Locatie
vrijdag 15 april 2016
v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
het Kompas




Eben Haezer 1




Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.15-19.45
het Kompas
Eben Haezer 1

6-0
Winnaar:  het Kompas
gaat naar regiofinale woensdag
11 mei bij sv Hatert te Nijmegen

Rayonkampioen  Neder-Betuwe 2016: Het Kompas

 Jongenselftal basisschool   Het Kompas,
 gefeliciteerd met het behalen van de titel rayonkampioen Neder-Betuwe 2016.
 



Plaats 3 & 4

Datum Locatie


Deelnemende scholen










Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.15- 19.45




Plaats 3:
Plaats 4:

  Datum schoolvoetbaltoernooi JONGENS 1 in 2017:
                                     woensdag




Programma speelduur 2x 10 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.40-15.00




15.30-15.50






Jongens 2   7-tallen

Poule C

Datum Locatie
woensdag 13 april 2016
v.v. Uchta  - OCHTEN
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Prins W. Alexander 1
3
9
16- 2
+14
Bellefleur 1
3
6
20- 2
+18
Palet Opheusden 1
3
3
5- 9
- 4
Dalton Palet 1
3
0
3-31
-28
Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
13.00-13.30
Pr. Willem Alexander 1
Bellefleur 1
3
1-0
13.35-14.05
Palet Opheusden 1
Dalton Palet 1
3
1-4
14.20-14.50
Dalton Palet 1
Bellefleur 1
3
1-5
15.00-15.30
Pr. Willem Alexander 1
Dalton Palet 1
3
3-0
15.35-16.05
Bellefleur 1
Palet Opheusden 1
3
15-0
16.15-16.45
Palet Opheusden 1
Pr. Willem Alexander 1
3
2-12
Winnaar:
Pr. Willem Alexander
       
Tweede: Bellefleur
   


  Jongens 3   7-tallen
 
  Poule D                woensdag 13 april 2016

   Rehoboth 2                       4             8       11-  1    +10
  Wegwijzer  2                     4              8       11- 3     +  8
  Hervormde School 4         4             6         5- 8      -  3
  Eben Haezer 2                  4             5         5- 3      + 2
  Hervormde School 3         4             0         1-18     -17

  13.25-13.45     Hervormde School 3      -  Eben Haezer 2                      2A       0-3
  13.25-13.45     Hervormde School 4      -  Wegwijzer 2                          2B        0-3

  14.15-14.35     Eben Haezer 2               -  Rehoboth 2                           2A       0-0
  14.15-14.35     Wegwijzer 2                    -  Hervormde School 3            2B       6-1

  15.05-15.25     Rehoboth 2                     -  Wegwijzer 2                         2A        1-1
  15.05-15.25     Hervormde School 3       -  Hervormde School 4           2B         0-3

  15.55-16.15     Wegwijzer 2                    -  Eben Haezer 2                     2A        1-1
  15.55-16.15     Hervormde School 4       -  Rehoboth 2                          2B        0-4

  16.45-17.05     Eben Haezer 2                -  Hervormde School 4            2A        1-2
  16.45-17.05     Rehoboth 2                     -  Hervormde School 3            2B         6-0