Rayon Nijmegen - Jongens

         Data Schoolvoetbaltoernooien
                                        seizoen 2018-2019
:
      
  Eind maart en april 2019 worden de wedstrijden voor jongenselftallen georganiseerd
        op de sportcomplexen van voetbalverenigingen SV Nijmegen, s.v. Blauw-Wit en sv Hatert op
        woensdagmiddag 20 maart, 27 maart, 3 april en 10 april gespeeld.
        
          Scholen die m.i.v. het seizoen 2018-2019 wijzigingen aanbrengen in hun roostertijden op woensdagmiddag of overgaan                         naar een  continurooster, gelieve dit per mail te melden bij co÷rdinator rayon Nijmegen Jos van den Akker,
          (jvandenakker@glazenkamp.net ) en bij Stg. Schoolvoetbal Gelderland-Zuid (info@schoolvoetbalgelderlandzuid.nl)

         

          Data Schoolvoetbaltoernooien
                                        seizoen 2018-2019:
     Vanaf seizoen 2018-2019 wordt in de nieuwe  KNVB-wedstrijdvorm 8 tegen 8 voor                jongens en meiden gespeeld.
        
         Kampioenschap Nijmegen:
          woensdag 17 april bij voetbalver. SV Nijmegen  poule L en poule M
          Poulewinnaars spelen op vrijdag 10 mei de finale (tezamen met de meiden)  om het
          kampioenschap Nijmegen bij sv Blauw-Wit.

          Regiofinale Gelderland-Zuid    woensdag 15 mei 2019
          voor beide winnende school 8-tallen in het rayon voor jongens en meiden groep 7 / 8
          bij sc Woezik te Wijchen.
         

Jongens   8-tallen

Poule A

Datum Locatie

woensdag 20 maart 2019

sv Hatert
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Klokkenberg 2
5



NSV2   4
5



De Muze 3
5



Hidaya 1
5



De Hazesprong 2
5



De Akker 4
5




Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50
Hidaya 1
NSV2   4 1

14.50
De Klokkenberg 2
De Muze 3
2

15.25
De Akker 4
De Klokkenberg 21

15.25
NSV2   4
De Muze 32

15.25
Hidaya 1
De Hazesprong 2
3

15.55
NSV2   4 De Akker 4 1

15.55
De Muze 3 Hidaya 1 2

15.55
De Klokkenberg 2 De Hazesprong 2 3

16.30
De Akker 4 De Muze 3 1

16.30
Hidaya 1 De Klokkenberg 2 2

16.30
De Hazesprong 2NSV2   43

17.00
De Muze 3De Hazesprong 21

17.00
De Akker 4Hidaya 12

17.00
De Klokkenberg 2NSV2   43

17.35
De Hazesprong 2De Akker 41

Winnaar
gaat naar de finaleronde rayon Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule L




Jongens   8-tallen

Poule C

Datum Locatie

woensdag 20 maart 2019

sv Blauw-Wit
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Driemaster 1
5
9
9 -  8
1
De Wingerd 2
5
15
20 -  1
19
Prins Clausschool 2
5
4
5 -  6
-1
Nutssch Lankforst 1
5
1
6 - 20
-14
De Lanteerne 1
5
5
8 - 15
-7
De Luithorst 2
5
8
12 -  9
3

Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.15
De Luithorst 2
De Driemaster 1
1
4-0
14.15
De Wingerd 2
Prins Clausschool 2
2
1-0
14.15
Nutssch Lankforst 1
De Lanteerne 13
2-3
14.50
De Wingerd 2De Luithorst 21
2-0
14.50
Prins Clausschool 2 Nutssch Lankforst 1 2
3-1
14.50
De Driemaster 1 De Lanteerne 1 3
2-1
15.25
De Luithorst 2 Prins Clausschool 2 1
2-1
15.25
Nutssch Lankforst 1 De Driemaster 1 2
0-5
15.25
De Lanteerne 1 De Wingerd 2 3
0-7
15.55
Prins Clausschool 2 De Lanteerne 1 1
1-1
15.55
De Driemaster 1De Wingerd 22
1-3
15.55
De Luithorst 2Nutssch Lankforst 13
3-3
16.30
Nutssch Lankforst 1De Wingerd 21
0-7
16.30
De Driemaster 1Prins Clausschool 22
1-0
16.30
De Lanteerne 1
De Luithorst 23
3-3
Winnaar: De Wingerd 2
gaat naar de finaleronde rayon Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule L


        


Jongens   8-tallen

Poule D

Datum Locatie

woensdag 27 maart 2019

sv Hatert
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Sterredans 2
5



De Klokkenberg 1
5



De Muze 1
5



NSV2   2
5



De Kleine Wereld 1
5



De Akker 1
5




Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50
NSV2   2
De Klokkenberg 1
1

14.50
De Sterredans 2 De Muze 1
2

15.25
De Akker 1De Sterredans 21

15.25
De Klokkenberg 1De Muze 12

15.25
NSV2   2 De Kleine Wereld 1 3

15.55
De Klokkenberg 1 De Akker 1 1

15.55
De Muze 1 NSV2   2 2

15.55
De Sterredans 2 De Kleine Wereld 1 3

16.30
De Akker 1 De Muze 1 1

16.30
NSV2   2 De Sterredans 2 2

16.30
De Kleine Wereld 1De Klokkenberg 13

17.00
De Muze 1De Kleine Wereld 11

17.00
De Akker 1NSV2   22

17.00
De Sterredans 2
De Klokkenberg 13

17.35
De Kleine Wereld 1
De Akker 1
1

Winnaar
gaat naar de finaleronde rayon Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule M





Jongens   8-tallen

Poule E

Datum Locatie

woensdag 27 maart 2019

SV Nijmegen
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Petrus Canisius 1
5



Meander 1
5



Mont. Nijmegen 1
5



Windroos Goffert 1
5



De Buut 1
5



Aquamarijn 1
5




Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50
Windroos Goffert 1
Meander 1
1

14.50
Petrus Canisius 1
Mont. Nijmegen 1 2
15.25
Aquamarijn 1Petrus Canisius 11

15.25
Meander 1Mont. Nijmegen 12
15.25
Windroos Goffert 1 De Buut 1 3
15.55
Meander 1 Aquamarijn 1 1
15.55
Mont. Nijmegen 1 Windroos Goffert 1 2
15.55
Petrus Canisius 1 De Buut 1 3
16.30
Aquamarijn 1 Mont. Nijmegen 1 1
16.30
Windroos Goffert 1 Petrus Canisius 1 2
16.30
De Buut 1Meander 13
17.00
Mont. Nijmegen 1
De Buut 11
17.00
Aquamarijn 1Windroos Goffert 12
17.00
Petrus Canisius 1Meander 13
17.35
De Buut 1
Aquamarijn 1
1
Winnaar
gaat naar de finaleronde rayon Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule M


   jongens  8-tallen

Poule B

Datum
woensdag 20 maart 2019
SV Nijmegen
Deelnemende scholen
School wedstr. wedstr. punten voor/tegen doelsaldo +/-
De Lanteerne 4
4
9
21-  4
17
Klein Heyendaal 1
4
12
18-  3
15
De Aldenhove 1
4
4
  4- 24
-20
Mont. Dukenburg 1
4
6
10- 5
5
De Buut 2
4
3
   4- 21
-17
speelduur 1x 25  minuten
Tijd

Veld Uitslag
14.50
De Lanteerne 4
Klein Heyendaal 1
1
0-2
14.50
De Aldenhove 1
Mont. Dukenburg 1
2
0-3
15.25
De Buut 2
De Lanteerne 4 1
1-9
15.25
Klein Heyendaal 1 De Aldenhove 1 2
8-2
15.55
Mont. Dukenburg 1 De Buut 2 1
5-0
15.55
De Lanteerne 4 De Aldenhove 1 2
10-0
16.30
Klein Heyendaal 1 Mont. Dukenburg 1 1
3-1
16.30
De Aldenhove 1 De Buut 2 2
2-3
17.00
Mont. Dukenburg 1 De Lanteerne 4 1
1-2
17.00
De Buut 2 Klein Heyendaal 1 2
0-5
Winnaar:   Klein Heyendaal 1

gaat naar finaleronde rayon Nijmegen op woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule L




Jongens   8-tallen

Poule F

Datum Locatie

woensdag 27 maart 2019

sv Blauw-Wit
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Wingerd 1
5



Prins Clausschool
5



De Dukendonck 2
5



De Driemaster 2
5



De Luithorst 3
5



De Lanteerne 3
5




Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.15
De Lanteerne 3
De Wingerd 1
1

14.15
Prins Clausschool 1
De Dukendonck 2 2

14.15
De Driemaster 2
De Luithorst 33

14.50
Prins Clausschool 1De Lanteerne 31

14.50
De Dukendonck 2 De Driemaster 2 2

14.50
De Wingerd 1 De Luithorst 3 3

15.25
De Lanteerne 3 De Dukendonck 2 1

15.25
De Driemaster 2 De Wingerd 1
2

15.25
De Luithorst 3 Prins Clausschool 1 3

15.55
De Dukendonck 2 De Luithorst 3 1

15.55
De Wingerd 1Prins Clausschool 12

15.55
De Lanteerne 3De Driemaster 23

16.30
De Driemaster 2Prins Clausschool 11

16.30
De Wingerd 1De Dukendonck 2
2

16.30
De Luithorst 3
De Lanteerne 33

Winnaar
gaat naar de finaleronde rayon Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij  SV Nijmegen
poule M


Jongens  8-tallen

Poule





Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-










 














Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.00




14.00




14.35




14.35




15.10




15.10




15.45




15.45




16.20




16.20




Winnaar:                 


Jongens   8-tallen

Poule G

Datum Locatie

woensdag 3 april 2019

sv Hatert
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Sterredans 1
5



De Muze 4
5



Meander 3
5



NSV2  3
5



De Akker 3
5



De Hazesprong 1
5




Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50
NSV2   3
De Muze 4
1

14.50
De Sterredans 1 Meander 3
2

15.25
De Hazesprong 1De Sterredans 11

15.25
De Muze 4Meander 32

15.25
NSV2   3 De Akker 3 3

15.55
De Muze 4 De Hazesprong 1 1

15.55
Meander 3 NSV2   3 2

15.55
De Sterredans 1 De Akker 3 3

16.30
De Hazesprong 1 Meander 3 1

16.30
NSV2   3 De Sterredans 1 2

16.30
De Akker 3De Muze 43

17.00
Meander 3De Akker 31

17.00
De Hazesprong 1NSV2   32

17.00
De Sterredans 1
De Muze 43

17.35
De Akker 3
De Hazesprong 1
1

Winnaar
gaat naar de finaleronde rayon Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule L





Jongens   8-tallen

Poule H

Datum Locatie

woensdag 3 april 2019

SV Nijmegen
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Klein Heyendaal 2
5



Mont. Lindenholt 1
5



Petrus Canisius 2
5



De Lindenhoeve 1
5



Windroos Lindenholt
5



St. Nicolaasschool 1
5




Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50
De Lindenhoeve 1
Mont.  Lindenholt 1
1

14.50
Klein Heyendaal 2
Petrus Canisius 2 2

15.25
Sint Nicolaasschool 1Klein Heyendaal 21

15.25
Mont.  Lindenholt 1Petrus Canisius 22

15.25
De Lindenhoeve 1 Windroos Lindenholt 1 3

15.55
Mont.  Lindenholt 1 Sint Nicolaasschool 1 1

15.55
Petrus Canisius 2 De Lindenhoeve 1 2

15.55
Klein Heyendaal 2 Windroos Lindenholt 1 3

16.30
Sint Nicolaasschool 1 Petrus Canisius 2 1

16.30
De Lindenhoeve 1 Klein Heyendaal 2 2

16.30
Windroos Lindenholt 1Mont.  Lindenholt 13

17.00
Petrus Canisius 2
Windroos Lindenholt 11

17.00
Sint Nicolaasschool 1De Lindenhoeve 12

17.00
Klein Heyendaal 2Mont.  Lindenholt 13

17.35
Windroos Lindenholt 1
Sint Nicolaasschool 1
1

Winnaar
gaat naar de finaleronde rayon Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule M




Jongens   8-tallen

Poule J

Datum Locatie

woensdag 3 april 2019

sv Blauw-Wit
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Dukendonck 1
5



De Lanteerne 2
5



De Luithorst 1
5



De Wingerd 3
5



De Meiboom 1
5



Het Octaaf 1
5




Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.15
De Wingerd 3
De Lanteerne 2
1

14.15
De Dukendonck 1 De Luithorst 1
2

14.50
Het Octaaf 1De Dukendonck 11

14.50
De Lanteerne 2De Luithorst 12

14.50
De Wingerd 3 De Meiboom 1 3

15.25
De Lanteerne 2 Het Octaaf 1 1

15.25
De Luithorst 1 De Wingerd 3 2

15.25
De Dukendonck 1 De Meiboom 1 3

15.55
Het Octaaf 1 De Luithorst 1 1

15.55
De Wingerd 3 De Dukendonck 1 2

15.55
De Meiboom 1De Lanteerne 23

16.30
De Luithorst 1De Meiboom 11

16.30
Het Octaaf 1De Wingerd 32

16.30
De Dukendonck 1
De Lanteerne 23

17.00
De Meiboom 1
Het Octaaf 1
1

Winnaar
gaat naar de finaleronde ray2on Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule L






  
Jongens   8-tallen

Poule K

Datum Locatie

woensdag 10 april 2019

sv Hatert
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
NSV2  1
5



Meander 2
5



Brede Sch Hatert 1
5



De Muze 2
5



De Hazesprong 3
5



De Akker 2
5




Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50
De Muze 2
Meander 2
1

14.50
NSV2   1
Brede School Hatert 1 2

15.25
De Akker 2NSV2   11

15.25
Meander 2Brede School Hatert 12

15.25
De Muze 2 De Hazesprong 3 3

15.55
Meander 2 De Akker 2 1

15.55
Brede School Hatert 1 De Muze 2 2

15.55
NSV2   1 De Hazesprong 3 3

16.30
De Akker 2 Brede School Hatert 1 1

16.30
De Muze 2 NSV2   1 2

16.30
De Hazesprong 3Meander 23

17.00
Brede School Hatert 1
De Hazesprong 31

17.00
De Akker 2De Muze 22

17.00
NSV2   1Meander 23

17.35
De Hazesprong 3
De Akker 2
1

Winnaar
gaat naar de finaleronde rayon Nijmegen woensdag 17 april 2019 bij SV Nijmegen
poule M



JONGENS  8-tallen  finaleronde

Poule L

Datum Locatie

woensdag 17 april
2019     
SV Nijmegen
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
poule A
4



poule B
4



poule C
4



poule G
4



poule J
4



Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.40




14.40




15.15




15.15




15.50




15.50




16.25




16.25




17.00




17.00




Winnaar: 
speelt de finale tegen poule M op vrijdag 10 mei bij sv Blauw-Wit en op woensdag 15 mei het kampioenschap regio Gelderland-Zuid bij SC Woezik te Wijchen.


Jongens  8-tallen finale ronde

Poule M

Datum Locatie
woensdag 17 april 2019 SV Nijmegen
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
poule D
4



poule E
4



poule F
4



poule H
4



poule K
4



Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.00




14.00




14.35




14.35




15.10




15.10




15.45




15.45




16.20




16.20





Winnaar:

  

speelt de finale tegen poule L op vrijdag 10 mei bij sv Blauw-Wit en op woensdag 15 mei het kampioenschap regio Gelderland-Zuid bij SC Woezik te Wijchen.


Jongens  8-tallen

Poule

Datum Locatie
 

Deelnemende scholen

School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-

























Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.40




14.40




15.15




15.15




15.50




15.50




16.25




16.25




17.00




17.00





Winnaar: 


gaat naar finaleronde rayon Nijmegen op woensdag 17 april 2019 bij 
poule

Jongens   8-tallen

Poule G

Datum Locatie
woensdag 3 april 2019
Quick 1888
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-

























Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.40




15.15




15.15




15.50




15.50




16.25




16.25




17.00




17.00




17.35




Winnaar: 
gaat naar finaleronde rayon Nijmegen op woensdag 17 april 2019 bij
poule


Jongens  8-tallen

Poule H

Datum Locatie
woensdag 3 april 2018
sc Blauw-Wit
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-

























Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.15




14.15




14.50




14.50




15.25




15.25




16.00




16.00




16.35




16.35




Winnaar: 
gaat naar finaleronde rayon Nijmegen op woensdag 17 april 2019 bij
poule
 
  

 

Jongens 8-tallen Rayonfinale

Poule A

Datum Locatie


woensdag 17 april 2019
Deelnemende scholen
poule A:





poule C:





poule F:





poule D:





Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.45




14.45




15.45




15.45




16.45




16.45




Winnaar: 
speelt om het rayonkampioenschap Nijmegen bij  v.v.    op 19 april 2019
en speelt  woensdag 15 mei 2019 regiokampioenschap Gelderland-Zuid bij
SC Woezik te Wijchen.


Jongens  8-tallen  Rayonfinale

Poule B

Datum Locatie
woensdag 17 april 2019
Deelnemende scholen
poule B:





poule H:





poule E:





poule G:






Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.15




14.15




15.15




15.15




16.15




16.15




Winnaar:

speelt om het rayonkampioenschap Nijmegen bij  v.v.  op  april 2019 en speelt het regiokampioenschap Gelderland-Zuid op woensdag 15 mei 2019 bij SC Woezik te Wijchen

Plaats  7 - 8    speelduur  1x 25 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
17.25





Plaats 5 - 6      speelduur 1x 25 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
17.25





Plaats  3 - 4   speelduur 1x 25 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
17.55





Jongens 8-tallen finale rayonkampioenschap Nijmegen

Datum Locatie
april 2019

Deelnemende scholen
winnaar A  rayonkampioenschap

winnaar B  rayonkampioenschap

Programma speelduur 2x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
19.00




Rayonkampioen jongens 8-tal Nijmegen 2019:
Basisschool , gefeliciteerd!