Rayon Overbetuwe


   DATA  schoolvoetbal  2019.     Jongens en meiden in 8-tallen

  Miranda Koeslag co÷rdineert in het seizoen 2018-2019 namens voetbalver. Elistha te Elst
  het schoolvoetbal.  Veel succes en plezier!
  
   rayon Overbetuwe:   contactpersoon Miranda Koeslag

   woensdag 27 maart 2019:  meiden 8-tallen

   woensdag  3 april 2019:      jongens 8-tallen

  woensdag  10 april 2019:     finalemiddag voor jongens en meiden / inhaalprogramma

  Mocht ten gevolge van afgelasting op 27/3 of 3/4 de wedstrijden niet doorgaan, dan          
  wordt op woensdag 11 april 2019 het wedstrijdprogramma van die afgelaste dag gespeeld.
  In die situatie wordt de finaledag verschoven naar  woensdag 17 april 2019.

 
Rayonvertegenwoordiger Miranda Koeslag
Contactgegevens mklapdoor@planet.nl
Te gast bij

vv Elistha*  Accommodatie: Sportpark de Pas

Adres De Pas 5,  6662 BK  ELST Overbetuwe
Telefoon 06 - 254 26 677

Data schoolvoetbaltoernooien 2019


meiden
jongens
woensdag  27 maart 2019

woensdag  3 april 2019



finale:  woensdagmiddag   10  april 2019
            
finale:  woensdagmiddag 10 april 2019
            



  

Deelneme2nde scholen 2019
Naam school Aantal jongens 8-tallen Aantal meiden 8-tallen
De Ark
Elst
1
1
De Kameleon
Driel
1+1*
2
De Elstar
Elst
3
3
De Esdoorn
Elst
2
3
De Haafakkers
Heteren

1
Kon. Juliana
Heteren
1
1
De Klimboom
Heteren


Jacobusschool
Valburg
1*

De Vallei
Elst


Stap voor Stap
Elst
2
2

't Startblok
Elst
1
1

De Wegwijzer
Elst

1

De Zonnepoort
Elst
2+1*
1

Sunte Werfert
Elst

2
2
  
   *  gemengd team; speelt in de poule jongens.

   MEDEDELINGEN:
   
Poule A (blauw) en poule B (rood) spelen op veld 1 kunstgrasveld en
   poule C (groen) en poule D (paars) op veld 2 grasveld;   v = voor en a = achter



Meiden

Poule A

blauw

Datum Locatie
 woensdag 27 maart 2019
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Ark 1
4



Esdoorn 1
4



Elstar 1
4



Stap voor Stap 1
4



Startblok 1
4



Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
13.30-13.48
Ark 1
Esdoorn 1
1 v

13.30-13.48
Elstar 1
Stap voor Stap 1
1 a

14.10-14.28
Esdoorn 1
Stap voor Stap 1
1 v

14.10-14.28
Ark 1Startblok 1
1 a

14.50-15.08
Stap voor Stap 1Startblok 11 v

14.50-15.08
Esdoorn 1Elstar 1
1 a

15.30-15.48
Startblok 1Elstar 1
1 v

15.30-15.48
Stap voor Stap 1Ark 11 a

16.10-16.28
Elstar 1
Ark 1
1 v

16.10-16.28
Startblok 1
Esdoorn 1
1 a

Winnaar:
gaat naar de finale op woensdag
10 april 2019 vv Elistha Elst



Meiden

Poule B

groen

Datum Locatie
 woensdag 27 maart 2019
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Wegwijzer 1
3



Esdoorn 2
3



Elstar 2
3



Stap voor Stap 2
3








Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd

Veld uitslag
13.50-14.08
Wegwijzer 1
Esdoorn 2
1 v

13.50-14.08
Elstar 2
Stap voor Stap 2
1 a

14.30-14.48
Esdoorn 2
Stap voor Stap 2
1 v

14.30-14.48
Wegwijzer 1Elstar 2
1 a

15.10-15.28
Wegwijzer 1Stap voor Stap 2
1 v

15.10-15.28
Esdoorn 2
Elstar 2
1 a





















Winnaar:

gaat naar de finale op woensdag
10 april 2019  vv Elistha Elst


Meiden

Poule C

rood

Datum Locatie
woensdag 27 maart 2019 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Sunte Werfert 1
4



Juliana 1
4



Haafakkers 1
4



Kameleon 1
4



Zonnepoort 1
4



Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50-15.08




14.50-15.08




15.30-15.48




15.30-15.48




16.10-16.28




16.10-16.28




16.50-17.08




16.50-17.08




17.30-17.48




17.30-17.48




Winnaar:
gaat naar de finale op woensdag
10 april 2019


Meiden

Poule D

paars

Datum Locatie
woensdag 27 maart 2019 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Esdoorn 3
3



Kameleon 2
3



Elstar 3
3



Sunte Werfert 2
3








Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.30-14.48




14.30-14.48




15.10-15.28




15.10-15.28




15.50-16.08




15.50-16.08




16.30-16.48




16.30-16.48




17.10-17.28




17.10-17.28




Winnaar: 
gaat naar de finale op woensdag
10 april 2019


Meiden

Poule E

Datum Locatie


Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag






























Winnaar: 




Meiden finaleronde 

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen     poulewinnaars 
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
poulewinnaar C






poulewinnaar D






poulewinnaar  A






poulewinnaar B







Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
14.45-15.05




14.45-15.05




15.15-15.35




15.15-15.35




15.50-16.10




15.50-16.10





Meiden finaleronde   poule B

Datum Locatie


Deelnemende scholen    
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-


















Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.45-15.05




15.15-15.35




15.50-16.10




Meiden plaats 3-4

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen    
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
nr. 3

1




nr. 4

1




Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.35-16.55





Meiden plaats 1-2

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen    
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-

nr. 1

1




nr. 2


1






Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.35-16.55






Rayonkampioen 2018 Overbetuwe:

  Meiden 8-tal uit   gaat naar regiofinale op woensdag 15 mei 2019 bij SC Woezik te
  Wijchen.















 

           Basisschool     uit           ,  gefeliciteerd met de titel
                         RAYONKAMPIOEN 2019 OVERBETUWE!


Jongens   8-tallen

Poule A

groen

Datum Locatie
 woensdag 3 maart 2019
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.30-14.48




14.30-14.48




15.20-15.38




15.20-15.38




16.10-16.28




16.10-16.28




Winnaar:
  
gaat naar de finale op woensdag
10 april 2019 vv Elistha


Jongens

Poule B

paars

Datum Locatie
 woensdag 3 april 2019 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50-15.08




14.50-15.08




15.40-15.58




15.40-15.58




16.30-16.48




16.30-16.48




Winnaar:
gaat naar de finale op woensdag
10 april 2019


Jongens

Poule D

blauw

Datum Locatie
woensdag 3 april 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50-15.08




14.50-15.08




15.30-15.48




15.30-15.48




16.20-16.38




16.20-16.38




Winnaar:
gaat naar de finale op woensdag
10 april 2019


Jongens

Poule C

rood

Datum Locatie
 woensdag 3 april 2019 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-

























Programma speeldu4ur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.30-14.48




14.30-14.48




15.10-15.28




15.10-15.28




16.00-16.18




16.00-16.18




16.40-16.58




16.40-16.58




17.10-17.28




17.10-17.28




Winnaar: 
gaat naar de finale op woensdag
10 april 2019 vv Elistha


Jongens finaleronde

Datum Locatie
woensdag 10  april 2019 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen   poulewinnaars

School  gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-

poule B:
3





poule D:
3





poule C:
3





poule A:
3




Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.30-14.55




14.30-14.55




15.05-15.30




15.05-15.30




15.45-16.10




15.45-16.10




winnaar + nr. 2 naar

finale
nr. 3 en nr. 4 spelen wedstrijd om plaats 3

   
Plaats 3 & 4

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
nr. 3




nr. 4




Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.35-17.00
 nr. 3  nr. 4  3

Plaats 3:
Plaats 4:
Jongens finale

Datum Locatie
woensdag 10 april 2019
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
nr. 1




nr. 2 




Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.35-17.00
nr. 1
nr. 2 
2

Winnaar:
gaat naar regiofinale op woensdag
15 mei 2019 bij SC Woezik te Wijchen.
Rayonkampioen jongens Overbetuwe 2018:
 
                                         Proficiat!