Rayon Overbetuwe


   DATA  schoolvoetbal  2018.

  Miranda Koeslag co÷rdineert in het seizoen 2017-2018 namens voetbalver. Elistha te Elst het     schoolvoetbal.  Veel succes en plezier!
  
   rayon Overbetuwe:   contactpersoon Miranda Koeslag

   woensdag 21 maart 2018:  meiden zeventallen

   woensdag 28 maart 2018:  jongens elftallen

   woensdag  4 april 2018:      jongens elftallen

  woensdag  11 april 2018:     finalemiddag voor jongens en meisjes / inhaalprogramma

  Mocht ten gevolge van afgelasting op 21/3 of 28/3 of 4/4 de wedstrijden niet doorgaan, dan           wordt op woensdag 11 april 2018 het wedstrijdprogramma van die afgelaste dag gespeeld.
  In die situatie wordt de finaledag verschoven naar  woensdag 18 april 2018.

 
Rayonvertegenwoordiger Miranda Koeslag
Contactgegevens mklapdoor@planet.nl
Te gast bij

vv Elistha*  Accommodatie: Sportpark de Pas

Adres De Pas 5,  6662 BK  ELST Overbetuwe
Telefoon 06 - 254 26 677

Data schoolvoetbaltoernooien 2018

meiden
jongens
woensdag  21 maart 2018

woensdag 28 maart 2018
woensdag  4 april 2018



finale:  woensdagmiddag   11  april 2018
            
finale:  woensdagmiddag 11 april 2018
            



  

Deelnemende scholen 2018
Naam school Aantal jongens elftallen Aantal meiden zeventallen
De Ark
Elst
1
2
De Kameleon
Driel
1
2
De Elstar
Elst
2
3
De Esdoorn
Elst
2
3
De Haafakkers
Heteren
1
1
Kon. Juliana
Heteren
1
1
De Klimboom
Heteren


Jacobusschool
Valburg
1

De Vallei
Elst


Stap voor Stap
Elst
2
2

't Startblok
Elst
1
1

De Wegwijzer
Elst
1
1

De Zonnepoort
Elst
2
2

Sunte Werfert
Elst

2
2

   MEDEDELINGEN:
   
Poule A (blauw) en poule B (rood) spelen op veld 1 kunstgrasveld en
   poule C (groen) en poule D (paars) op veld 2 grasveld;   v = voor en a = achter



Meiden

Poule A

blauw

Datum Locatie
 woensdag 21 maart 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Wegwijzer 1
4
12
11-  1
10
Zonnepoort 2
4
6
6-  4
2
Sunte Werfert 1
4
6
4-  2
2
Elstar 1
4
6
7-   8
-1
Stap voor Stap 2
4
0
0- 13
-13
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.30-14.48
Wegwijzer 1
Sunte Werfert 1
1v
1-0
14.30-14.48
Stap voor Stap 2
Elstar 1
1a
0-5
15.10-15.28
Sunte Werfert 1
Elstar 1
1v
3-0
15.10-15.28
Wegwijzer 1
Zonnepoort 2
1a
2-1
15.50-16.08
Elstar 1
Zonnepoort 2
1v
2-0
15.50-16.08
Sunte Werfert 1
Stap voor Stap 2
1a
1-0
16.30-16.48
Zonnepoort 2
Stap voor Stap 2
1v
4-0
16.30-16.48
Elstar 1
Wegwijzer 1
1a
0-5
17.10-17.28
Stap voor Stap 2
Wegwijzer 1
1v
0-3
17.10-17.28
Zonnepoort 2
Sunte Werfert 1
1a
1-0
Winnaar: Wegwijzer 1
gaat naar de finale op woensdag
11 april 2018 vv Elistha Elst



Meiden

Poule B

rood

Datum Locatie
 woensdag 21 maart 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Elstar 3
4
9
9-3
6
Startblok 1
4
9
5-2
3
Esdoorn 1
4
7
4-3
1
Ark 1
4
3
1-7
-6
Kameleon 1
4
1
2-6
-4
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd

Veld uitslag
14.50-15.08
Esdoorn 1
Elstar 3
1v
0-2
14.50-15.08
Ark 1
Kameleon 1
1a
1-0
15.30-15.48
Startblok 1
Esdoorn 1
1v
0-1
15.30-15.48
Elstar 3
Ark 1
1a
4-0
16.10-16.28
Kameleon 1
Elstar 3
1v
1-2
16.10-16.28
Ark 1
Startblok 1
1a
0-2
16.50-17.08
Kameleon 1
Startblok 1
1v
0-2
16.50-17.08
Ark 1
Esdoorn 1
1a
0-2
17.30-17.48
Esdoorn 1
Kameleon 1
1v
1-1
17.30-17.48
Startblok 1
Elstar 3
1a
2-1
Winnaar: Elstar 3

gaat naar de finale op woensdag
11 april 2018  vv Elistha Elst


Meiden

Poule C

groen

Datum Locatie
woensdag 21 maart 2018 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Haafakkers 1
4
12
18-  0
18
Stap voor Stap 1
4
9
 6-  4
2
Sunte Werfert 2
4
4
3-  5
-2
Esdoorn 3
4
2
1-  9
-8
Zonnepoort 1
4
1
0- 10
-10
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50-15.08
Stap voor Stap 1
Sunte Werfert 2
2v
1-0
14.50-15.08
Esdoorn 3
Zonnepoort 1
2a
0-0
15.30-15.48
Stap voor Stap 1
Haafakkers 1
2v
0-4
15.30-15.48
Esdoorn 3
Sunte Werfert 2
2a
1-1
16.10-16.28
Esdoorn 3
Stap voor Stap 1
2v
0-3
16.10-16.28
Zonnepoort 1
Haafakkers 1
2a
0-6
16.50-17.08
Stap voor Stap 1
Zonnepoort 1
2v
2-0
16.50-17.08
Sunte Werfert 2
Haafakkers 1
2a
0-3
17.30-17.48
Zonnepoort 1
Sunte Werfert 2
2v
0-2
17.30-17.48
Haafakkers 1
Esdoorn 3
2a
5-0
Winnaar: Haafakkers 1
gaat naar de finale op woensdag
11 april 2018


Meiden

Poule D

paars

Datum Locatie
woensdag 21 maart 2018 sv Spero - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Juliana 1
4
10
10-  1
9
Elstar 2
4
9
 9-  4
5
Esdoorn 2
4
7
 5-  1
4
Ark 2
4
3
 4- 10
-6
Kameleon 2
4
0
0- 12
-12
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.30-14.48
Elstar 2
Ark 2
2v
4-2
14.30-14.48
Kameleon 2
Juliana 1
2a
0-3
15.10-15.28
Elstar 2
Esdoorn 2
2v
1-0
15.10-15.28
Ark 2
Kameleon 2
2a
2-0
15.50-16.08
Elstar 2
Juliana 1
2v
1-2
15.50-16.08
Ark 2
Esdoorn 2
2a
0-1
16.30-16.48
Esdoorn 2
Juliana 1
2v
0-0
16.30-16.48
Kameleon 2
Elstar 2
2a
0-3
17.10-17.28
Esdoorn 2
Kameleon 2
2v
4-0
17.10-17.28
Ark 2
Juliana 1
2a
0-5
Winnaar:  Juliana 1
gaat naar de finale op woensdag
11 april 2018


Meiden

Poule E

Datum Locatie


Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag






























Winnaar: 




Meiden finaleronde 

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen     poulewinnaars 
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
poulewinnaar C
Haafakkers 1
Heteren
3
9
9-0
9

poulewinnaar D
Juliana 1
Heteren
3
6
6-3
3

poulewinnaar  A
Wegwijzer 1
Elst
3
3
2-8
-6

poulewinnaar B
Elstar 3
Elst

3

0

1-7

-6


Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
14.45-15.05
Elstar 3
Wegwijzer 1
1 v
0-1
14.45-15.05
Juliana 1
Haafakkers 1
1a
0-1
15.15-15.35
Wegwijzer 1
Haafakkers 1
1 v
0-4
15.15-15.35
Elstar 3
Juliana 1
1a
1-2
15.50-16.10
Haafakkers 1
Elstar 3
1v
4-0
15.50-16.10
Wegwijzer 1
Juliana 1
1a
1-4

Meiden finaleronde   poule B

Datum Locatie


Deelnemende scholen    
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-


















Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.45-15.05




15.15-15.35




15.50-16.10




Meiden plaats 3-4

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen    
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
nr. 3
Wegwijzer
1




nr. 4
Elstar
1




Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.35-16.55
nr. 3 Wegwijzer
nr. 4 Elstar 3
1a
2-0

Meiden plaats 1-2

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen    
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-

nr. 1
Haafakkers 1
1




nr. 2
Juliana 1

1






Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
16.35-16.55
Haafakkers 1
Juliana 1
1v
2-0


Rayonkampioen 2018 Overbetuwe:

  Meidenzevental Haafakkers  uit Heteren  gaat naar regiofinale op woensdag 16 mei 2018 .















 

           Basisschool  Haafakkers uit  Heteren,  gefeliciteerd met de titel
                         RAYONKAMPIOEN 2018 OVERBETUWE!


Jongens

Poule A

groen

Datum Locatie
 woensdag 28 maart 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Esdoorn 1
3
9
8-1
7
Wegwijzer 1
3
4
2-1
1
Jacobus 1
3
3
4-5
-1
Sunte Werfert 2
3
1
1-8
-7
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.30-14.48
Wegwijzer 1
Sunte Werfert 2
1
0-0
14.30-14.48
Jacobus 1
Esdoorn 1
2
1-2
15.20-15.38
Jacobus 1
Wegwijzer 1
1
0-2
15.20-15.38
Esdoorn 1
Sunte Werfert 2
2
5-0
16.10-16.28
Esdoorn 1
Wegwijzer 1
1
1-0
16.10-16.28
Jacobus 1
Sunte Werfert 2
2
3-1
Winnaar: Esdoorn 1
  
gaat naar de finale op woensdag
11 april 2018 vv Elistha


Jongens

Poule B

paars

Datum Locatie
 woensdag 28 maart 2018 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Startblok 1
3
7
5-1
4
Juliana 1
3
5
3-2
1
Sunte Werfert 1
3
3
3-2
1
Esdoorn 2
3
1
1-7
-6
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50-15.08
Sunte Werfert 1
Startblok 1
1
0-1
14.50-15.08
Juliana 1
Esdoorn 2
2
1-1
15.40-15.58
Juliana 1
Sunte Werfert 1
1
1-0
15.40-15.58
Esdoorn 2
Startblok 1
2
0-3
16.30-16.48
Esdoorn 2
Sunte Werfert 1
1
0-3
16.30-16.48
Juliana 1
Startblok 1
2
1-1
Winnaar: Startblok 1
gaat naar de finale op woensdag
11 april 2018


Jongens

Poule D

blauw

Datum Locatie
woensdag 4 april 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Haafakkers 1
3
7
2-  0
 2
Stap voor Stap 1
3
5
6-  1
 5
Elstar 2
3
4
4-  1
 3
Zonnepoort 2
3
0
1- 11
-10
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.50-15.08
Stap voor Stap 1
Elstar 2
1
0-0
14.50-15.08
Haafakkers 1
Zonnepoort 2
2
1-0
15.30-15.48
Haafakkers 1
Stap voor Stap 1
1
0-0
15.30-15.48
Zonnepoort 2
Elstar 2
2
0-4
16.20-16.38
Zonnepoort 2
Stap voor Stap 1
1
1-6
16.20-16.38
Haafakkers 1
Elstar 2
2
1-0
Winnaar: Haafakkers 1
gaat naar de finale op woensdag
11 april 2018


Jongens

Poule C

rood

Datum Locatie
 woensdag 4 april 2018 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
School gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Elstar 1
4 10
4-  1
3
Ark 1 4 7
5-  2
3
Zonnepoort 146
3-  5
-2
Stap voor Stap 244
2-  2
0
Kameleon 1
4 1
0- 4
-4
Programma speeldu4ur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld uitslag
14.30-14.48
Elstar 1
Stap voor Stap 2
1
1-0
14.30-14.48
Ark 1
Kameleon 1
2
2-0
15.10-15.28
Ark 1
Zonnepoort 1
1
3-0
15.10-15.28
Kameleon 1
Stap voor Stap 2
2
0-0
16.00-16.18
Kameleon 1
Elstar 1
1
0-1
16.00-16.18
Stap voor Stap 2
Zonnepoort 1
2
0-1
16.40-16.58
Stap voor Stap 2
Ark 1
1
2-0
16.40-16.58
Zonnepoort 1
Elstar 1
2
1-2
17.10-17.28
Zonnepoort 1
Kameleon 1
1
1-0
17.10-17.28
Elstar 1
Ark 1
2
0-0
Winnaar: Elstar 1
gaat naar de finale op woensdag
11 april 2018 vv Elistha


Jongens finaleronde

Datum Locatie
woensdag 11  april 2018 vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen   poulewinnaars

School  gesp. wedstr.
wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-

poule B:
Startblok 1
Elst
3





poule D:
Haafakkers 1
Heteren
3





poule C:
Elstar 1
Elst
3





poule A:
Esdoorn 1
Elst
3




Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
14.30-14.55
Startblok 1
Esdoorn 1
2
1-0
14.30-14.55
Haafakkers 1
Elstar 1
3
0-0
15.05-15.30
Esdoorn 1
Elstar 1
2
0-1
15.05-15.30
Startblok 1
Haafakkers 1
3
1-0
15.45-16.10
Elstar 1
Startblok 1
2
0-2
15.45-16.10
Esdoorn 1
Haafakkers 1
3
0-2
winnaar + nr. 2 naar

finale
nr. 3 en nr. 4 spelen wedstrijd om plaats 3

   
Plaats 3 & 4

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
nr. 3 Elstar 1




nr. 4 Esdoorn 1




Programma speelduur 1x 25 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.35-17.00
 nr. 3 Elstar 1 nr. 4 Esdoorn 1 3
2-3
Plaats 3:
Plaats 4:
Jongens finale

Datum Locatie
woensdag 11 april 2018
vv Elistha - Elst
Deelnemende scholen
nr. 1 Startblok 1




nr. 2  Haafakkers 1



Programma speelduur 2x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.35-17.00
nr. 1 Startblok 1 nr. 2  Haafakkers 1 2
0-0
na strafsch.
1-4
Winnaar: Haafakkers 1
gaat naar regiofinale op woensdag
16 mei 2018.
Rayonkampioen jongens Overbetuwe 2018:
 
                  Haafakkers 1                                  Proficiat!