Rayon Wijchen

7
Rayonvertegenwoordiger Henk Verstappen

Contactgegevens

jeugd@scwoezik.nl

Te gast bij sc Woezik * Accommodatie: Sportpark Woezik (Wijchen)
Adres Suikerbergseweg 6, 6604 AE  WIJCHEN
Telefoon 024 - 641 50 71

Data schoolvoetbaltoernooien 2019

meisjes      Vivelli wisselbeker
jongens        Olympic wisselbeker
vrijdag      22 maart 2019 (poule A)
vrijdag    22 maart 2019  (poule A, B + C)
vrijdag     29 maart 2019 (Poule B)
vrijdag     29 maart 2019 (poule D + E)
vrijdag       
vrijdag   
finales: vrijdag 12 april 2019
finales: vrijdag 12 april 2019

Deelnemende scholen 2019  
Naam school Aantal jongens 8-tallen Aantal meisjes 8-tallen
St. Antonius
Wijchen
1

De Wingerd
Bergharen
1
0
De Bolster
Wijchen
1
0
Zuiderpad, loc. Boskriek
Wijchen
3

De Buizerd
Wijchen
1
1
H. Hartschool
Hernen
1*

St. Joris
Heumen

1
St. Jozef
Niftrik

0
0
't Palet = Zuiderpad
Wijchen
0
0
Paschalis
Wijchen
3
2
Paulus
Wijchen
2*
0
Roncalli
Balgoij
1
1
De Zilverberg
Overasselt
2
0
De Speelhoeve
Wijchen
3
1
 De Tandem
 
Nederasselt
1
1
Trinoom
Wijchen
5
2
De Viersprong
Wijchen
1
1

  St. Jan Baptist          
   Batenburg

     *  gemengd team    speelt in poule jongens 8-tallen
   Mededelingen:
     


Meiden

Poule A

Datum Locatie
vrijdag   22 maart 2019
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Trinoom 1
4
10
11 -  1
10
St. Joris
4
7
10 -  5
5
De Speelhoeve
4
7
6 - 4
2
Paschalis 2
4
4
3 - 4
-1
Roncalli
4
0
0 - 16
-16
Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.20
Trinoom 1
Roncalli
1A
4-0
15.20
Paschalis 2
De Speelhoeve
1B
0-1
16.00
St. Joris
Trinoom 1
1A
0-3
16.00
Roncalli
Paschalis 2
1B
0-1
16.40
De Speelhoeve
St. Joris
1A
1-1
16.40
Trinoom 1
Paschalis 2
1B
1-1
17.20
Roncalli
De Speelhoeve
1A
0-4
17.20
Paschalis 2
St. Joris
1B
1-2
18.00
De Speelhoeve
Trinoom 1
1A
0-3
18.00
St. Joris
Roncalli
1B
7-0
Winnaar:  Trinoom 1
gaat naar finale Vivelli wisselbeker op vrijdag 12 april  sc Woezik


Meiden

Poule B

Datum Locatie
  vrijdag  29 maart 2019
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
De Tandem
4
12
11 -  1
10
Paschalis 1
4
7
10 -  2
8
De Buizerd
4
5
 8 -  5
3
De Trinoom 2
4
4
8 -  7
1
De Viersprong
4
0
0 - 22
-22




Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.20
De Viersprong
Trinoom 2
2A
0-5
15.20
Paschalis 1
De Buizerd
2B
0-0
16.00
De Tandem
De Viersprong
2A
5-0
16.00
De Trinoom 2
Paschalis 1
2B
1-3
16.40
De Buizerd
De Tandem
2A
1-3
16.40
De Viersprong
Paschalis 1
2B
0-7
17.20
Trinoom 2
De Buizerd
2A
2-2
17.20
Paschalis 1
De Tandem
2B
0-1
18.00
De Buizerd
De Viersprong
2A
5-0
18.00
De Tandem
Trinoom 2
2B
2-0
Winnaar: De Tandem
gaat naar finale Vivelli wisselbeker op vrijdag  12  april  sc Woezik


Meiden

Poule

Datum Locatie
 
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-






























Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.00




15.00




15.00




15.40




15.40




15.40




16.20




16.20




16.20




17.00




17.00




17.00




17.40




17.40




17.40




Winnaar:  
gaat naar finale Vivelli wisselbeker op vrijdag 12 april sc Woezik



Meiden

Poule

Datum Locatie

sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team5 Team Veld Uitslag
15.40




15.40




16.20




16.20




17.00




17.00





Winnaar:                      


Meiden finale

Datum Locatie
12 april 2019  Vivelli beker
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
poulewinnaar A
Trinoom 1
3
9
 11 -  1

10
tweede poule A
St. Joris
3
4
  3 -  3
0
tweede poule B
Paschalis 1
3
4
 1  -  5
-4
poulewinnaar B
De Tandem
3
0

 0  - 6
-6






Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.00
St. Joris
Paschalis 1
2A
5-0
16.00
De Tandem
Trinoom 1
2B
2-0
16.40
St. Joris
De Tandem
2A
3-1
16.40
Paschalis 1
Trinoom 1
2B
1-0
17.20
St. Joris
Trinoom 1
2A
3-0
17.20
De Tandem
Paschalis 1
2B
0-0



















Winnaar    Trinoom 1
 
gaat naar regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag 15 mei bij sc Woezik te Wijchen
Rayonkampioen Wijchen 2019:      Trinoom 1                                                                                  Gefeliciteerd!



Jongens   8-tallen

Poule A

DatumLocatie
vrijdag  22 maart 2019
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
Zuiderpad 2
4
10
21 -  1
20
Paulus 2
4
9
9 - 10
-1
Paschalis 1
4
7
11 -  3
8
Roncalli
4
3
2 - 12
-10
Trinoom 5
4
0
1 - 18
-17





Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.00
Roncalli
Trinoom 5
2A
1-0
15.00
Paschalis 1
Zuiderpad 2
2B
1-1
15.40
Paulus 2
Roncalli
2A
4-1
15.40
Trinoom 5
Paschalis 1
2B
0-6
16.20
Zuiderpad 2
Paulus 2
2A
7-0
16.20
Roncalli
Paschalis 1
2B
0-3
17.00
Trinoom 5
Zuiderpad 2
2A
0-8
17.00
Paschalis 1
Paulus 2
2B
1-2
17.40
Zuiderpad 2
Roncalli
2A
5-0
17.40
Paulus 2
Trinoom 5
2B
3-1

























Winnaar: Zuiderpad 2
gaat naar finaleronde op vrijdag
          12 april 2019 sc Woezik


Jongens

Poule B

DatumLocatie
vrijdag  22 maart 2019
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
Paschalis 2
4
12
11 -  2
9
Trinoom 4
4
9
13 - 2
11
Bolster
4
4
5 -  9
-4
Speelhoeve 2
4
2
4 -  8
-4
Heilig Hart
4
1
3 - 15
-12
Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.20
Heilig Hart
Speelhoeve 2
2A
2-2
15.20
Trinoom 4
Paschalis 2
2B
0-1
16.00
Bolster
Heilig Hart
2A
3-0
16.00
Speelhoeve 2
Trinoom 4
2B
0-3
16.40
Paschalis 2
Bolster
2A
5-0
16.40
Heilig Hart
Trinoom 4
2B
0-7
17.20
Speelhoeve 2
Paschalis 2
2A
1-2
17.20
Trinoom 4
Bolster
2B
3-1
18.00
Paschalis 2
Heilig Hart
2A
3-1
18.00
Bolster
Speelhoeve 2
2B
1-1
Winnaar: Paschalis 2
gaat naar finaleronde op vrijdag
 12 april 2019 sc Woezik


Jongens

Poule C

DatumLocatie
vrijdag  22 maart 2019
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
Speelhoeve 3
4
12
15 - 1
14
Paulus 1
4
7
10 - 3
7
Antonius
4
6
10 - 6
4
Zuiderpad 3
4
4
7 - 8
-1
Trinoom 1
4
0
5 - 29
-24
Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.00
Speelhoeve 3
Zuiderpad 3
1A

15.00
Paulus 1
Trinoom 1
1B

15.40
Antonius
Speelhoeve 3
1A

15.40
Zuiderpad 3
Paulus 1
1B

16.20
Trinoom 1
Antonius
1A

16.20
Speelhoeve 3
Paulus 1
1B

17.00
Zuiderpad 3
Trinoom 1
1A

17.00
Paulus 1
Antonius
1B

17.40
Trinoom 1
Speelhoeve 3
1A

17.40
Antonius
Zuiderpad 3
1B

Winnaar: Speelhoeve 3
gaat naar finaleronde op vrijdag
 12 april 2019  sc Woezik

Jongens   8-tallen

Poule D

DatumLocatie
vrijdag  29 maart 2019
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
De Trinoom 3
5
15
28 -  2
26
Paschalis 3
5
12
31 -  8
23
Speelhoeve 1
5
6
18 -  9
9
De Viersprong
5
6
  9 - 12
-3
De Buizerd
5
6
14 - 18
-4
Zilverberg 2
5
0
0 - 51
-51



Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.00
De Zilverberg 2
De Viersprong
1A
0-6
15.00
Paschalis 3
Trinoom 3
1B
1-3
15.00
De Speelhoeve 1
De Buizerd
2A
5-0
15.40
De Viersprong
Trinoom 3
1A
0-3
15.40
De Zilverberg 2
De Buizerd
1B
0-9
15.40
Paschalis 3
De Speelhoeve 1
2A
4-2
16.20
De Buizerd
De Viersprong
1A
3-1
16.20
Trinoom 3
De Speelhoeve 1
1B
4-1
16.20
De Zilverberg 2
Paschalis 3
2A
0-15
17.00
De Viersprong
De Zilverberg 2
1A
1-0
17.00
De Buizerd
Paschalis 3
1B
2-5
17.00
Trinoom 3
De Zilverberg 2
2A
11-0
17.40
De Viersprong
Paschalis 3
1A
1-6
17.40
De Speelhoeve 1
De Zilverberg 2
1B
10-0
17.40
Trinoom 3
De Buizerd
2A
7-0
Winnaar: De Trinoom 3
gaat naar finaleronde op vrijdag
          12 april 2019 sc Woezik

Jongens

Poule E

DatumLocatie
vrijdag 29 maart 2019
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
Het Zuiderpad 1
4
7
5 - 2
3
De Tandem
4
7
8 - 6
2
De Zilverberg 1
4
7
3 - 2
1
Wingerd
4
4
3 - 6
-3
De Trinoom 2
4
3
3 - 6
-3
Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.20
Trinoom 2
Het Zuiderpad 1
1A
1-0
15.20
Wingerd
De Tandem
1B
1-3
16.00
De Zilverberg 1
Trinoom 2
1A
1-0
16.00
Het Zuiderpad 1
Wingerd
1B
3-0
16.40
De Tandem
De Zilverberg 1
1A
1-2
16.40
De Trinoom 2
Wingerd
1B
0-2
17.20
Het Zuiderpad 1
De Tandem
1A
1-1
17.20
Wingerd
De Zilverberg 1
1B
0-0
18.00
De Tandem
Trinoom 2
1A
3-2
18.00
De Zilverberg 1
Het Zuiderpad 1
1B
0-1
Winnaar: Het Zuiderpad 1
gaat naar finaleronde op vrijdag
 12 april 2019 sc Woezik


Jongens   halve finale

Poule

A/B/C/D/E

DatumJonLocatie
vr. 12 april 2019
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
poulewinnaar D:
De Trinoom 3
4
10
10  -   2
8

poulewinnaar C:
Speelhoeve 3
4
10
 7  -   3
4
poulewinnaar A:
Het Zuiderpad 2
4
4
5  -  5
0
poulewinnaar E:
Het Zuiderpad 1
4
4
2  -  4
-2
poulewinnaar B:
Paschalis 2
4
0
0  - 10
-10





Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.00

15.00

15.40

15.40

16.20
Trinoom 3

Zuiderpad 2

Paschalis 2

Speelhoeve 3

Zuiderpad 1

Speelhoeve 3

Zuiderpad 1

Trinoom 3

Zuiderpad 2

Paschalis 2

2A

2B

2A

2B

2A

0-0

0-2

2-1

2-0

1-1
16.20

17.00

17.00

17.40

17.40



Trinoom 3

Speelhoeve 3

Zuiderpad 2

Zuiderpad 1

Paschalis 2


Zuiderpad 2

Zuiderpad 1

Paschalis 2

Trinoom 3

Speelhoeve 3

2B

2A

2B

2A

2B

2-0

0-1

0-4

3-2

3-0

Winnaar: Trinoom 3

gaat naar regio-finale Gelderland-Zuid op woensdag 15 mei 2019 bij SC Woezik te Wijchen

 
    Rayonkampioen Wijchen jongens 2019:  Trinoom uit Wijchen
                                                                                                            Gefeliciteerd!
 

Datum Locatie


Deelnemende scholen



















Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.15