Rayon Wijchen

7
Rayonvertegenwoordiger Henk Verstappen
Chers Niessing
Contactgegevens

jeugd@scwoezik.nl

Te gast bij sc Woezik * Accommodatie: Sportpark Woezik (Wijchen)
Adres Suikerbergseweg 6, 6604 AE  WIJCHEN
Telefoon 024 - 641 50 71

Data schoolvoetbaltoernooien 2018

meisjes      Vivelli wisselbeker
jongens        Olympic wisselbeker
vrijdag      6 april 2018
vrijdag    16 maart 2018
vrijdag     
vrijdag    13 april 2018
vrijdag       
vrijdag   
finales: vrijdag 20 april 2018
finales: vrijdag 20 april 2018

Deelnemende scholen 2017
Naam school Aantal jongens elftallen Aantal meisjes zeventallen
St. Antonius
Wijchen
1
1
De Wingerd
Bergharen
1
2
De Bolster
Wijchen
0
0
De Boskriek
Wijchen
1
1
De Buizerd
Wijchen
1
1
H. Hartschool
Hernen
1

St. Joris
Heumen
1
1
St. Jozef
Niftrik



't Palet
Wijchen
0

Paschalis
Wijchen
4
2
Paulus
Wijchen
2
0
Roncalli
Balgoij
1
0
De Zilverberg
Overasselt
0
0
De Speelhoeve
Wijchen
2
2
 De Tandem
 
Nederasselt
1
1
Trinoom
Wijchen
3
4
De Viersprong
Wijchen
1
1

  St. Jan Baptist           1
   Batenburg


   Mededelingen:
     


Meiden

Poule A

Datum Locatie
vrijdag 6 april 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Paschalis 2
4
12
19-  4
15
St. Joris
4
7
12-  8
4
De Boskriek
4
7
 6-  5
1
De Speelhoeve
4
1
 1- 10
-9
Trinoom 1
4
1
 1- 12
-11
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.00
Trinoom 1
Paschalis 2
1A
0-6
15.00
De Boskriek
De Speelhoeve 1
1B
1-0
15.40
St. Joris
Trinoom 1
1A
4-1
15.40
Paschalis 2
De Boskriek
1B
3-1
16.20
De Speelhoeve 1
St. Joris
1A
1-3
16.20
Trinoom 1
De Boskriek
1B
0-2
17.00
Paschalis 2
De Speelhoeve 1
1A
6-0
17.00
De Boskriek
St. Joris
1B
2-2
17.40
De Speelhoeve 1
Trinoom 1
1A
0-0
17.40
St. Joris
Paschalis 2
1B
3-4
Winnaar:   Paschalis 2
gaat naar finale Vivelli wisselbeker op vrijdag 20 april  sc Woezik


Meiden

Poule B

Datum Locatie
  vrijdag 6 april 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Wingerd 2
4
9
14-  3
11
Trinoom 2
4
9
 9-  5
4
Paschalis 1
4
7
 7-  4
3
Tandem
4
4
 5-  4
1
De Buizerd
4
0
 1- 20
-19




Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.20
Trinoom 2
Tandem
1A
1-0
15.20
De Buizerd
Paschalis 1
1B
0-4
16.00
Wingerd 2
Trinoom 2
1A
4-1
16.00
Tandem
De Buizerd
1B
4-0
16.40
Paschalis 1
Wingerd 2
1A
1-0
16.40
Trinoom 2
De Buizerd
1B
4-0
17.20
Tandem
Paschalis 1
1A
1-1
17.20
De Buizerd
Wingerd 2
1B
1-8
18.00
Paschalis 1
Trinoom 2
1A
1-3
18.00
Wingerd 2
Tandem
1B
2-0
Winnaar: Wingerd 2
gaat naar finale Vivelli wisselbeker op vrijdag  20  april  sc Woezik


Meiden

Poule C

Datum Locatie
  vrijdag 6 april 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-
Trinoom 4
5
13
22-  4
18
Wingerd 1
5
13
18-  1
17
Trinoom 3
5
7
 6-  7
-1
Antonius
5
5
 7- 12
-5
Viersprong
5
4
 9- 11
-2
De Speelhoeve 2
5
0
 1- 28
-27
Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.00
De Viersprong
Wingerd 1
2A
0-5
15.00
Trinoom 3
Antonius
2B
1-1
15.00
Trinoom 4
De Speelhoeve 2
3A
8-0
15.40
Wingerd 1
Antonius
2A
2-0
15.40
De Viersprong
De Speelhoeve 2
2B
6-0
15.40
Trinoom 3
Trinoom 4
3A
2-4
16.20
De Speelhoeve 2
Wingerd 1
2A
0-8
16.20
Antonius
Trinoom 4
2B
0-6
16.20
De Viersprong
Trinoom 3
3A
0-1
17.00
Wingerd 1
Trinoom 4
2A
1-1
17.00
De Speelhoeve 2
Trinoom 3
2B
0-2
17.00
Antonius
De Viersprong
3A
2-2
17.40
Wingerd 1
Trinoom 3
2A
2-0
17.40
Trinoom 4
De Viersprong
2B
3-1
17.40
Antonius
De Speelhoeve 2
3A
4-1
Winnaar:   Trinoom 4
gaat naar finale Vivelli wisselbeker op vrijdag 20 april sc Woezik



Meiden

Poule

Datum Locatie

sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchool gesp. wedstr. wedstr. punten punt voor/tegen doelsaldo +/-




















Programma speelduur 1x 18 minuten
Tijd Team5 Team Veld Uitslag
15.40




15.40




16.20




16.20




17.00




17.00





Winnaar:                      


Meiden finale

Datum Locatie
20 april 2018  Vivelli beker
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
poulewinnaar A
Paschalis 2
2
6
7-2
5
poulewinnaar C
Trinoom 4
2
3
3-2
1
poulewinnaar B
Wingerd 2
2
0
3-9
-6












Programma speelduur 1x 15 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
15.00
Wingerd 2
Trinoom 4
2A
1-3
15.50
Trinoom 4
Paschalis 2
2A
0-1
16.40
Paschalis 2
Wingerd 2
2A
6-0


































Winnaar Paschalis

en nummer 2: Trinoom
gaan naar regiofinale Gelderland-Zuid op woensdag 16 mei bij v.v. Blauw-Wit te Nijmegen.
Rayonkampioen Wijchen 2018:   Paschalis                                                                               Gefeliciteerd!



Jongens

Poule A

DatumLocatie
vrijdag 16 maart 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
Paschalis 2
5
13
15 -  2
13
De Speelhoeve 2
5
10
8 -   4
 4
Wingerd 1
5
8
5 -  4
1
De Buizerd
5
7
  5 -  6
-1
St. Joris
5
3
  4  -  8
-4
Paulus 1
5
1
  3 - 16
-13
Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.00
Wingerd 1
Paulus 1
1
0-0
15.00
St. Joris
Paschalis 2
2
0-1
15.00
De Buizerd
De Speelhoeve 2
3
0-1
15.40
Paulus 1
Paschalis 2
1
0-6
15.40
Wingerd 1
De Speelhoeve 2
2
1-0
15.40
St. Joris
De Buizerd
3
0-1
16.20
De Speelhoeve 2
Paulus 1
1
4-1
16.20
Paschalis 2
De Buizerd
2
4-0
16.20
Wingerd 1
St. Joris
3
2-0
17.00
Paulus 1
De Buizerd
1
0-3
17.00
De Speelhoeve 2
St. Joris
2
2-1
17.00
Paschalis 2
Wingerd 1
3
3-1
17.40
Paulus 1
St. Joris
1
2-3
17.40
De Buizerd
Wingerd 1
2
1-1
17.40
Paschalis 2
De Speelhoeve 2
3
1-1
Winnaar: Paschalis 2
gaat naar finaleronde op vrijdag
 20 april 2018 sc Woezik


Jongens

Poule B

DatumLocatie
vrijdag 16 maart 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
Paschalis 3
4
10
13 -  3
10
Trinoom 1
4
10
  8 -  1
 7
De Viersprong
4
 6
  9 -  7
2
Antonius
4
 3
  3 -  7
-4
Jan Baptist
4
 0
  1 - 16
-15
Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.20
Trinoom 1
De Viersprong
1
1-0
15.20
Paschalis 3
Antonius
2
4-0
16.00
Jan Baptist
Trinoom 1
1
0-5
16.00
De Viersprong
Paschalis 3
2
2-4
16.40
Antonius
Jan Baptist
1
2-0
16.40
Trinoom 1
Paschalis 3
2
1-1
17.20
De Viersprong
Antonius
1
2-1
17.20
Paschalis 3
Jan Baptist
2
4-0
18.00
Antonius
Trinoom 1
1
0-1
18.00
Jan Baptist
De Viersprong
2
1-5
Winnaar: Trinoom 1
gaat naar finaleronde op vrijdag
 20 april 2018 sc Woezik


Jongens

Poule C

DatumLocatie
vrijdag 13 april 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
Paulus 2
4
10
10-  1
 9
Trinoom 3
4
9
13-  1
12
Paschalis 4
4
6
  8-  2
 6
De Speelhoeve 1
4
4
  4- 11
-7
Roncalli
4
0
 0- 20
-20
Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.00
Trinoom 3
Paulus 2
1
0-1
15.00
De Speelhoeve 1
Paschalis 4
2
0-4
15.40
Roncalli 1
Trinoom 3
1
0-6
15.40
Paulus 2
De Speelhoeve 1
2
1-1
16.20
Paschalis 4
Roncalli 1
1
4-0
16.20
Trinoom 3
De Speelhoeve 1
2
6-0
17.00
Paulus 2
Paschalis 4
1
1-0
17.00
De Speelhoeve 1
Roncalli 1
2
3-0
17.40
Paschalis 4Trinoom 3
1
0-1
17.40
Roncalli 1
Paulus 2
2
0-7
Winnaar: Paulus 2
gaat naar finaleronde op vrijdag
 20 april 2018  sc Woezik


Jongens

Poule D

DatumLocatie
vrijdag 13 april 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
Paschalis 1
4
12
22-  1
21
Trinoom 2
4
 9
  8-  6
 2
De Boskriek
4
 6
  5- 11
-6
Tandem
4
 1
 2- 10
-8
Heilig Hart
4
 1
 2- 11
-9
Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.20
Heilig Hart
Paschalis 1
1
0-5
15.20
De Boskriek
Tandem
2
2-1
16.00
Trinoom 2
Heilig Hart
1
3-1
16.00
Paschalis 1
De Boskriek
2
8-0
16.40
Tandem
Trinoom 2
1
0-2
16.40
Heilig Hart
De Boskriek
2
0-2
17.20
Paschalis 1
Tandem
1
5-0
17.20
De Boskriek
Trinoom 2
2
1-2
18.00
Tandem
Heilig Hart
1
1-1
18.00
Trinoom 2
Paschalis 1
2
1-4
Winnaar: Paschalis 1

gaat naar finaleronde op vrijdag
 20 april 2018 sc Woezik


Jongens   halve finale

Poule

A/B/C/D

DatumJonLocatie
vr. 20 april 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen
src=images/vspacer.gifSchoolgesp. wedstr.wedstr. puntenpunt voor/tegendoelsaldo +/-
poulewinnaar A:
Paschalis 2
3




poulewinnaar B:
Trinoom 1
3



poulewinnaar C:
Paulus 2
3



poulewinnaar D:
Paschalis 1
3













Programma speelduur 1x 20 minuten
TijdTeamTeamVeldUitslag
15.25
Paschalis 2
Trinoom 1
2
3-0
15.25Paulus 2
Paschalis 1
3
2-4
Winnaars spelen finalewedstrijd:
Paschalis 2 - Paschalis 1
Verliezers spelen om plaats 3:
Paulus 2 - Trinoom 1
 
 
 
 Jongens plaats 3 - 4
   16.15        Paulus 2                                       -      Trinoom 1               1-1                     
                      wint na strafschoppen
 
   
Jongens finale

Datum Locatie
vr. 20 april 2018
sc Woezik  - Wijchen
Deelnemende scholen



















Programma speelduur 1x 20 minuten
Tijd Team Team Veld Uitslag
16.15
Paschalis 1
Paschalis 2
wint na strafschoppen
2
2-2
15.00




Winnaar  Paschalis 2
en nummer 2:  Paschalis 1
gaan naar het regiokampioenschap Gelderland-Zuid op woensdag 16 mei
bij vv De Bataven  te Gendt.
Rayonkampioen Wijchen 2018:    
                                                      Gefeliciteerd!